ללא מחסניות,
ללא מהומה,
ללא מאמץ

לה את הפשטות והחיסכון של הדפסה ללא מחסניות דיו. מדפסות EcoTank מגיעות עם דיו המספיק עד לשלוש שנים¹, וחיסכון של עד 90%² מעלויות ההדפסה.

צפה בסרטון הווידיאו

חסוך כסף באמצעות מדפסות EcoTank של Epson

1 - 2 - 3 חישוב החיסכון שלך פשוט כמו לספור

בחר דגם Ecotank של Epson ואת דגם המדפסת שאליו ברצונך להשוות

בחר את אומדן השימוש שלך ואת משך הזמן שבו אתה מתכוון לשמור את המדפסת

לחץ על 'חישוב'

עד
00%
עלות נמוכה
יותר לכל דף
לעומת מדפסות
מתחרות²

1. בחר להשוואה

מדפסות Ecotank לעומת לייזר שחור-לבן
מדפסות Ecotank צבע לעומת לייזר צבע
מדפסות Ecotank צבע לעומת הזרקת דיו

Epson M100 לעומת Cannon LPB-6030B

תוכל לחסוך לעומת הדגם שנבחר

או עד ²לעומת ממוצע השוק

הצג את התוצאות המפורטותהדפס דף זה

התוצאות שלך

מבוסס על דפים לחודש עבור חודשים, עלות התפעול מצוינת על-ידי הקו האדום. עלות התפעול הכוללת מבוססת על מחיר הרכישה של החומרה בתוספת העלויות השוטפות של דיו או טונר. עלויות אחרות עשויות להשפיע על עלות התפעול, ועשויות להוביל לחיסכון נוסף, דוגמת חומרים מתכלים המשמשים עבור מדפסת לייזר וצריכת אנרגיה. מחיר המכירה הממוצע עבור מדפסות וחומרים מתכלים ב- USD ($) התקבל מתוך IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (נתוני Q4 משנת 2016) וכן IDC EMEA Consumables Tracker (נתוני H2 משנת 2016).

  • ממוצע השוק

כדי להבין את אופן חישוב התוצאות, לחץ כאן לפרטים על המתודולוגיה.

השוואת מדפסת נוספת

הדפסה אמינה ללא מהומה

כל מדפסת מצוידת בטכנולוגיית ראש ההדפסה Micro Piezo של Epson המספק איכות, עמידות ואמינות שאין כמותן. מיכל הדיו בקיבולת אולטרה גבוהה משולב בצורה מושלמת עם המדפסת, לפיכך תוכל ליהנות מהדפסה אמינה ללא מהומה וטרדות הקשורות לעתים קרובות למערכות מילוי.

טכנולוגיית מילוי הדיו המהירה והייחודית של Epson יחד עם המכסים האטימים לאוויר שעוצבו במיוחד והמסננים, מבטיחים בזבוז דיו מינימלי.

מידע נוסף

1 עד 3 שנות דיו מבוססות על שימוש בנפח הדפסה חודשי ממוצע של 290 דפים.

2 ההשוואה נערכה לעומת 20 דגמים מתחרים ומובילים של מדפסות לייזר ללא פונקציות נוספות בגודל A4 ומדפסות MFP בשחור-לבן, 20 דגמים מתחרים ומובילים של מדפסות לייזר ללא פונקציות נוספות ומדפסות MFP בצבע, ו- 20 דגמים מתחרים ומובילים של מדפסות הזרקת דיו ללא פונקציות נוספות ומדפסות MFP בהתאם ל- IDC EMEA Hardcopy Tracker ‏(נתוני Q4 משנת 2017). המחיר לדף מחושב לפי מחיר המכירה הממוצע בהתאם IDC EMEA Consumables Tracker (נתוני H1 לשנת 2017) ותפוקות שהתפרסמו על-ידי היצרנים בספטמבר 2017. לפרטים נוספים, לחץ כאן.

3 התפוקות המוזכרות משוערות בהתבסס על מתודולוגיה מקורית של Epson מתוך הדמיית ההדפסה של תבניות ניסיון שסופקו ב-ISO/IEC24712.‬ התפוקות אינן מבוססות על ISO/IEC24711.‬ ‏‫התפוקות מבוססות על בקבוקי דיו מקורי ועשויות להשתנות בהתאם לתמונות המודפסות, לסוג הנייר שבשימוש, לתדירות ההדפסה ולתנאי הסביבה, כגון טמפרטורה. המדפסת משתמשת בכמות מסוימת של דיו לצורך ההגדרה הראשונית כדי למלא את חרירי ראש ההדפסה, לפיכך התפוקות של ערכת החבילה הראשונית עשויות להיות נמוכות יותר.