גיימינג בבית

גיימינג בטלוויזיה הביתית זה בסדר, אבל גיימינג עם מקרן על מסך סופר גדול זה הרבה יותר טוב. תן לנו להעניק לך חוויה מלהיבה וסוחפת בבית עם מגוון המקרנים שלנו, המושלמים לכל גיימר.

<sup>1</sup>4K PRO-UHD?

14K PRO-UHD?

14K PRO-UHD של Epson אינו רק מפרט לרזולוציה. הוא מקיף את כל הגורמים שמשפיעים על ביצועי התמונה, כולל בהירות צבעים ובהירות הצבע הלבן, ניגודיות, HDR10, עיבוד צבעים וכן את היכולת לקבל, לעבד ולהקרין תוכן 4K. כתוצאה מכך, התמונות נאמנות יותר למקור והרזולוציה עולה על זו של רזולוציית Full HD.

מידע נוסף
הגיימינג בהיר יותר ומלא חיים

הגיימינג בהיר יותר ומלא חיים

בהירות צבע לבן כשלעצמה אינה יכולה להציג את הצבעים האמיתיים שאתה רואה בחיי היומיום. ובדיוק בגלל זה, טכנולוגיית 3LCD הנמצאת במקרני Epson מספקת תפוקת אור לבן וצבעוני (CLO) גבוהה במידה שווה‬. מדוע להתפשר על מסך עמום, דהוי וחסר חיים? בוא לחוות תמונות מלאות חיים ונאמנות למקור עם מקרני Epson.

מידע נוסף
FULL HD 1080p
4K PRO-UHD
FULL HD 1080p
4K PRO-UHD

ניגודיות צבע שחור עמוקה ועשירה

יחס ניגודיות גבוה של עד 2,500,000:1 מאפשר איכות תמונה אופטימלית, עם פרטי צללים מוגדרים היטב וצבעי שחור עמוקים.

תכונות גיימינג

הרמת גמא כהה

הרמת גמא כהה

קל יותר לראות תמונות באזורים חשוכים (לדוגמה צללים)

תאימות ל-Full HD רחב במיוחד 21:9

יחס גובה-רוחב רחב יותר כך שתוכל לראות יותר מהמסך

גודל המסך דווקא כן קובע

גודל המסך דווקא כן קובע

באמצעות המקרנים הביתיים של Epson תוכל לשנות את השגרה היומיומית שלך ולהפוך את ביתך לזירת אירועים לכל אקשן הגיימינג. בין אם אתה משחק באינטרנט או מאתגר בני משפחה וחברים במשחק מזדמן, שדרג את זה עם חוויית המסך הגדול. תשומת הלב של כולם תתעורר עם תצוגה מרשימה בגודל של עד 300 אינץ', ותוכל להפגיש בביתך משפחה וחברים כדי לחוות יחד רגעים בלתי נשכחים.

כוונן את התמונה ללא קושי

כוונן את התמונה ללא קושי

אנחנו לא מאמינים שמקרן צריך להיות יותר מורכב לשימוש מאשר טלוויזיה. לכן מקרנים אלה הם מהירי התקנה וניתן להקרין איתם באופן מיידי כמעט על כל משטח. תיקון עיוות טרפז מאפשר הגדרה פשוטה וקלה, ועם טכנולוגיית מקור אור העמידה לאורך זמן תוכל ליהנות משנים רבות של בידור.

  1. טכנולוגיית שיפור ל- 4K מסיטה כל פיקסל אלכסונית כדי להכפיל רזולוציית Full HD. במצב תלת-ממד הרזולוציה היא Full HD.
השוואה
סגור

השוואת מוצרים

מבין 3 שנבחרו

הסרה מההשוואה