חוויית הקולנוע הביתי האולטימטיבית לחובבי סרטים מושבעים

כחברה המובילה בעולם בטכנולוגיית ההדמיה1, אנחנו מבינים דבר או שניים הנוגעים להצגת חוויה איכותית על המסך. לפיכך, בין אם אתה אוהב סרטים או אוהד ספורט נלהב, תאהב את המגוון החדש שלנו של מקרני הקולנוע הביתי שלנו עם שיפור ל- 4K ו- 2UHD.

הורד את הפרוספקט

מוצרים מתקדמים וחדשניים של ממש

Epson זוכה להכרה כמובילה עולמית בשוק המקרנים כבר למעלה מעשור1. המגוון העדכני ביותר שלנו של מקרנים מתקדמים משתמש ברבות מהטכנולוגיות המתקדמות בעולם כדי להבטיח שהם מספקים חוויית קולנוע ביתי סוחפת של ממש.

הגדרת הסצנה

באמצעות מקרן הביתי של Epson תוכל להפוך את ביתך לזירת אירועים לכל האקשן. שנה את היומיום. בין אם אתה צופה באירועי ספורט, בסרט קלאסי, מזרים תוכן מהכבלים דרך ממיר או משחק במשחק עדכני, תוכל להפוך אותם לחוויה בלתי נשכחת ולתמונה מוקרנת הגדולה מהחיים. תשומת הלב של כולם תתעורר ותוכל להפגיש בביתך משפחה וחברים כדי לחוות יחד רגעים בלתי נשכחים.

למה להסתפק במסך טלוויזיה בגודל 55 אינץ' (140 ס"מ) כשאפשר להציג בגודל 300 אינץ' (762 ס"מ)?

אוהבי סרטים מושבעים יכולים לצפות בסרטים האהובים באופן שבו הבמאי התכוון שיוצגו, וזאת על-ידי בחירה ביחס גובה-רוחב נכון. דגמי הפרימיום שלנו2 יכולים לאחסן עד 10 מיקומי עדשה שונים, ומאפשרים מעבר קל בין יחסי גובה-רוחב שונים בלחיצה על לחצן.

סרט 16:9 על מסך 2.4:1
סרט 2.4:1 על מסך 2.4:1

התקנה גמישה בהירות מוחלטת בכל תנאי התאורה

אנחנו חושבים שהגדרת המקרן צריכה להיות פשוטה. ולאור כך, ניתן להציב את המקרנים שלנו בקלות ולמעשה בכל מקום. תוכל לקבל תמונה מותאמת בצורה מושלמת תוך שניות - באמצעות זום אופטי, היסט עדשה אנכי ואופקי ותיקון עיוותי טרפז - אין ספק שתגלה שקל ומהיר להתארגן ולהתחיל ליהנות. יתר על כן, דגמי הפרימיום שלנו2 כוללים זום, מיקוד והיסט עדשה ממנועים לתוספת גמישות ונוחות. תוכל לחוות תצוגה על מסך רחב בגודל 100 אינץ' (254 ס"מ) על כל קיר ריק או מסך וממרחק של שלושה מטרים בלבד.

תנאי התאורה משתנים לעתים קרובות במהלך הקרנת סרט. לכן חיוני שהמקרן שלך יעמוד בקצב של רמות ניגודיות משתנות, כדי להמשיך ולספק את התמונה המיטבית בצורה עקבית. המקרנים שלנו המיועדים לבידור ביתי מציעים רמות גבוהות של ניגודיות דינמית - יחס ניגודיות של 1,000,000:1. תכונת הצמצם האוטומטי היעילה במיוחד שלנו, בשילוב עם משטחי C2fine, מבטיחה ניגודיות ובהירות בכל סצנה, בין אם בהירה או כהה, ומדגישה את הבוהק האמיתי של תמונות UHD ‏34K.

הקרנה בהירה יותר ומלאת חיים יותר

בהירות צבע לבן כשלעצמה אינה יכולה להציג את הצבעים האמיתיים שאתה רואה בחיי היומיום. ובדיוק בגלל זה, טכנולוגיית 3LCD הנמצאת במקרני Epson מספקת תפוקת אור לבן וצבעוני (CLO) גבוהה במידה שווה‬. בשעה שיצרנים DLP עם שבב יחיד מאמינים שביכולתם לשפר את איכות התמונה על-ידי הגדלת הבהירות של המקרנים באמצעות תפוקת האור הלבן, Epson מוודאת שהמקרנים שלה משלבים בהירות וצבע אמיתי כדי ליצור תמונות מלאות חיים ואמיתיות. מדוע להתפשר על מסך עמום, דהוי וחסר חיים? באמצעות מקרני Epson תוכל לחוות תמונות מלאות חיים ונאמנות למקור המציגות בהירות צבע התואמת לבהירות של האור הלבן.

מידע נוסף

חוויית2 שיפור ל- 34K

גלה את הדרך הטובה ביותר לצפות בסרטים אהובים. טכנולוגיית שיפור ל- 34K של Epson לוקחת את החוויה הוויזואלית לרמה חדשה לחלוטין. היא לוכדת את הפרטים העדינים ביותר ומעוררת לחיים את התבניות העדינות ביותר. החדות שניתנת לכוונון ושיפור הפרטים מעניקים חוויית צפייה אופטימלית - בכל פעם. הסרטים מוצגים בדך שבה הם אמורים להיראות - בדרך שהבמאי התכוון להראותם2.

4K
Full HD
4K
Full HD
Full HD 4K

תכונות עיקריות

הקרנה עם יחס ניגודיות נמוך יותר רמה גבוהה של ניגודיות דינמית

טווח דינמי גבוה2

מוכן לגלות את הטכנולוגיה העכשווית העדכנית למקרני קולנוע ביתי? טווח דינמי גבוה (HDR) מייצג חוויית צפייה אופטימלית על-ידי הגדלת יחס הניגודיות כדי לספק טווח גדול יותר בצורה משמעותית בין האזורים הכהים ביותר לאזורים הבהירים ביותר על המסך. התמונה מקבלת עומק רב יותר ומאפשרת לראות פרטים מדהימים שלא ניתן היה לראות קודם לכן. אלא שאין זה הכל. HDR מעשיר צבעים ונותן תחושה שהתמונות טבעיות יותר ועם זאת אינטנסיביות יותר, ובסופו של דבר מרתקות יותר. תמיכת HDR מאפשרת לך לנצל תוכן HDR עדכני שזמין.

ללא
סופר-רזולוציה
עם
סופר-רזולוציה

סופר-רזולוציה

באמצעות טכנולוגיית סופר-רזולוציה של Epson תוכל לחוות תמונות חדות ובהירות, בלא קשר לתוכן שבו אתה צופה. הטכנולוגיה מתוכננת להפחית טשטוש הנגרם על-ידי זום והגדלה, משתמשת בטכניקות מתוחכמות כדי לחדד כל פריים בסרט, ומעוררת לחיים תוכן DVDs ותוכן באבחנה סטנדרטית (SD).

עד 11 שנים של הנאה מבידור4

עם עד 47,500 שנות חיים של המנורות, תוכל לצפות בסרט מדי יום במהלך 11 השנים הבאות מבלי שתצטרך להחליף אותן. מקרני Epson מפורסמים באמינות שלהם, כך שאינך צריך לדאוג שמא תפסיד דקה מהתוכנית מהסרט או מהמשחק האהובים עליך.

ללא
סופר-רזולוציה
עם
סופר-רזולוציה

אקשן חלק ומהיר תנועה עם 2UHD 34K בהיר ומלא חיים

טכנולוגיית אינטרפולציית הפריימים מספקת תמונות אקשן זורמות יותר ומפחיתה טשטוש בסצנות הכוללות תנועה מהירה, על-ידי הוספת פריימים בין הפריימים המקוריים. כתוצאה מכך, הטשטוש מופחת ותמונות נעות נראות הרבה יותר חלקות וחדות.

צבעי תלת-ממד אולטרה בהירים

המשמעות של טכנולוגיית שיפור הארה ייחודית היא, שתוכן בתלת-ממד הרבה יותר בהיר ממה שניתן למצוא בהרבה מקרני קולנוע ביתי אחרים עם תלת-ממד באיכות Full HD. הדבר נגרם כיוון שכל משקפי התלת-ממד עם תריס אקטיבי נוטים להפחית בהירות, בעת שהם 'עוברים' מעין אחת לשנייה. אולם, על-ידי הכפלת המהירות של מעבר זה, הפחתנו בצורה משמעותית את איבוד הבהירות, ואנו מעניקים חוויית צפייה בתלת-ממד טובה יותר, בהירה יותר ומספקת יותר.

טכנולוגיה מתקדמת ביותר של Wireless HD

תוכל ליהנות מצפיית 34K HD - ללא הטרחה של חיבור חוטים או כבלים באמצעות מקרן 5EH-TW9300W WirelessHD שלנו. המקרן מציע שידור תואם HDCP ללא אגירה או השמטה. ניתן אפילו לצפות במכשיר שני באמצעות מצב אלחוטי של תמונה בתוך תמונה, ולהחליף בין עד חמישה מכשירי HDMI מחוברים. משדר 5WirelessHD כולל גם יציאת ®6MHL נוחה לצפייה קלה בתוכן מסמארטפון וממחשב טבלט.

הפיכת תוכן מסמארטפונים וממחשבי טבלט לגדול מהחיים

הקרן תוכן מסמארטפונים וממחשבי טבלט בהגדלה ענקית באמצעות חיבור 6MHL ‏(Mobile High-Definition Link). התחבר בקלות כדי להקרין וליהנות מווידיאו, מתמונות וממשחקים מכל התקן חכם התואם ל- MHL. בנוסף, תוכל בה בעת לטעון את המכשיר. אופציה נוחה נוספת מאפשרת לשלט רחוק של המקרן לסנן את התוכן המתקבל ממכשירים תואמים, כדי שתוכל להישאר בשליטה כל הזמן.

הצג את המגוון

הקרנה בבהירות מוחלטת

EH-TW9300

לקבלת חוויה קולנועית סוחפת של ממש, מקרני קולנוע ביתי תואמי UHD Blu-ray ו- HDR משלבים את טכנולוגיות ההדמיה העכשווית כדי לעורר לחיים סרטים עם עושר של פרטים. הם כוללים תכנות שיפור ל- 34K כדי להציג בתמונה המוקרנת רמה חדשה של עידון במרקם וברזולוציה, בין אם הם מציגים תוכן 4K אמיתי או תוכן Full HD 1080p ששופר בצורה דיגיטלית.

מידע נוסף

EH-TW9300W

באופן זה אתה מקבל חוויית צפייה אופטימלית עם עומק ופרטים רבים יותר ועם צבעים טבעיים ועם זאת אינטנסיביים. המקרנים מספקים אבחנה מדהימה ואת צבעי השחור העמוקים ביותר הודות יחס ניגודיות גבוה בצורה יוצאת מהכלל של 1,000,000:1. בנוסף, הם מספקים אינטרפולציה של פריימים ותכונת Detail Enhancement היוצרות תמונות חדות, חלקות וזורמות. ועבור אלה שרוצים את כל זאת מבלי להסתבך עם כבלים, הדגם EH-TW9300W מציע קישוריות 5WirelessHD עם שיפור ל- 4K.

 • תמיכה בטווח דינמי גבוה
 • יחס ניגודיות של 1,000,000:1
 • תפוקה של אור לבן ואור צבעוני בעוצמה של 2,500 לומן
 • ניהול צבעים עם אישור ISF
 • טכנולוגיית שיפור ל- 34K
 • אינטרפולציה של פריימים במצבי דו-ממד ותלת-ממד
 • סופר-רזולוציה במצבי דו-ממד ותלת-ממד
 • זום, מיקוד והיסט עדשה ממונעים
 • זום אופטי של 2.1x ויכולת היסט עדשה רחב
 • 5WirelessHD ‏(EH-TW9300W בלבד)
 • קישורית ®MHL ‏(Mobile High-Definition Link) עבור הקרנת תוכן מסמארטפונים וממחשבי טבלט6‏ (EH-TW9300W בלבד)

הקרנה עוצמתית עם שיפור ל- 34K ובמחיר סביר

מקרן יוצא מן הכלל זה, המספק תמונות נפלאות באיכות גבוהה עבור מגוון רחב של סוגי תוכן ובמחיר משתלם, הוא קל במיוחד להגדרה ומאפשר למשתמשים לשפר תוכן ברזולוציית Full HD 1080p ל- 34K. זו דרך מושלמת להעשרת חוויית הקולנוע הביתי שלך, עם רמות גבוהות של יחס ניגודיות ובהירות.

מידע נוסף
 • יחס ניגודיות של 160,000:1
 • תפוקה של אור לבן ואור צבעוני בעוצמה של 2,300 לומן
 • טכנולוגיית שיפור ל- 34K
 • סופר-רזולוציה במצבי דו-ממד ותלת-ממד
 • זום, מיקוד והיסט עדשה ממונעים
 • זום אופטי של 2.1x ויכולת היסט עדשה רחב

חוויית קולנוע ביתי מדהימה

הרשה לעצמך להיות מוקסם על-ידי הצלילות המדהימה של דו-ממד ותלת-ממד בהקרנת Full HD. המקרן מצויד בטכנולוגיית 3LCD המובילה בשוק, ומציג תמונות חדות להפליא הודות לתפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה. התקן בכל מקום באמצעות היסט עדשה אנכי ואופקי ופונקציית פינה מהירה. יחד עם 7 שנים של חיי מנורה ארוכים4 ומאוורר שקט, תוכל לשבת, להתרווח וליהנות מהסרטים.

 • יחס ניגודיות של 120,000:1
 • תפוקה של אור לבן ואור צבעוני בעוצמה של 2,700 לומן
 • טכנולוגיית 3D Full HD 1080p
 • סופר-רזולוציה במצבי דו-ממד ותלת-ממד
 • זום אופטי של 1.6x ויכולת היסט עדשה רחב

גמישות שאין כדוגמתה

מקרן הלייזר הראשון שלנו מסוג UST‏ (הקרנה ממרחק אולטרה קצר) עם Full HD לקולנוע ביתי עם טכנולוגיית 3LCD, מקרין תמונות עד גודל 130 אינץ' (330 ס"מ). תוכל ליהנות מבידור על המסך הגדול ללא הפרעה לעיצוב הביתי שלך.

בעוד שמסך טלוויזיה שטוח המותקן על הקיר תמיד נראה לעין, התמונה המוקרנת יכולה להיעלם באופן מיידי. מקרן הלייזר שלנו עם הקרנה ממרחק אולטרה קצר ניתן להצבה סמוך לאזור התצוגה, מוגדר במהירות ומציג תמונות נהדרות בחדרים מוארים היטב. הוא מציע גם תמורה נהדרת הודות לתוחלת חיים ארוכה של מקור האור ולאחריות המורחבת. 

מידע נוסף
 • יחס ניגודיות של 2,500,000:1
 • תפוקה של אור לבן ואור צבעוני בעוצמה של 4,000 לומן
 • צפייה בתוכן המועדף למשך 10 שנים הבאות7
 • מיקום סמוך לאזור התצוגה והקרנה עד גודל 130 אינץ' (330 ס"מ)

מגוון מוצרים

 1. הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited לתקופה שבין 2001 עד 2015 .
 2. EH-TW9300W, EH-TW9300 ו- EH-TW7300, EH-LS10500 בלבד.
 3. תוכן 4K מתקבל באמצעות הסט פיקסלים. הטכנולוגיה מסיטה כל פיקסל ב- 0.5 פיקסלים אלכסונית כדי להכפיל את הרזולוציה האנכית והאופקית.
 4. בהתבסס על אורך סרט של 105 דקות כאשר המקרן נמצא במצב חיסכון.
 5. פונקציית WirelessHD זמינה ב-27 מדינות האיחוד האירופי ובנוסף גם בארצות קרואטיה, איסלנד, נורבגיה, ערב הסעודית, שוויץ, טורקיה ואיחוד האמירויות. כפוף לשינויים. לפרטים על זמינות בשוק פרטני, פנה למשרד המכירות המקומי של Epson.
 6. לבדיקת ההתאמה של המכשיר שלך, בקר באתר Mobile High-Definition Link , MHL . www.mhlconsortium.org וכן הלוגו MHL הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של .MHL, LLC
 7. מבוסס על בתוכן למשך חמש דעות מדי יום כאשר המנורה מוגדרת למצב חיסכון.