תכונות עסקיות מובילות בעיצוב קומפקטי

צפייה בסרטון

העצמה
לעסקים קטנים

הגברת הפרודוקטיביות והקטנת עלויות התפעול למינימום באמצעות סדרת WorkForce המהירה והעוצמתית של Epson. מדפסות חזקות אלה מסוג 4 ב-1, נסמכות על טכנולוגיית ההדפסה המוכחת PrecisionCore של Epson, מעוצבות בצורה קומפקטית ומסוגננת ומספקות הדפסה דו-צדדית מהירה. באמצעות חיבור Wi-Fi וחבילה של אפשרויות להדפסה ממכשירים ניידים, המדפסות מעניקות תמורה נהדרת לעסקים קטנים עם עומסי עבודה גדולים וציפיות להדפסה איכותית.

תכונות עיקריות

עיצוב קומפקטי

העיצוב המסוגנן, המלוטש והקומפקטי הופך את מגוון מדפסות WorkForce לבחירה האידיאלית למשרד הביתי, או לעסק קטן שזקוק לציוד עסקי קומפקטי אך עם זאת בעל פונקציונליות גבוהה.

‎קישוריות מלאה

עוברים לאלחוטי. באמצעות קישוריות Wi-Fi הנמצאת בכל דגמי הסדרה ניתן לשלוח בקלות קבצים ישירות ממחשב, מסמארטפון או מטבלט למדפסת המשרדית שלך.4

עלויות תפעול נמוכות

השג עד 50% עלות נמוכה יותר לדף בהשוואה למדפסות לייזר מתחרות2, והדפס עד 2,600 דפים עם מיכלי דיו XL של Epson לתפוקה גבוהה.3

תכונות 'סריקה אל' מתקדמות

קבל תכונות מתקדמות לסביבה המשרדית, לרבות פונקציות סריקה לדוא"ל, לענן ל-FTP או למיקום ברשת, ותמיכת LDAP לסריקה (דגם WF-4740 בלבד).

פרודוקטיביות מוגברת

מדפסות מסוג 4 ב-1 המציעות הדפסה דו-צדדית, מגש נייר אחד או שניים בקיבולת גבוהה, מסך מגע אינטואיטיבי ומזין מסמכים אוטומטי ונוח היכול להכיל בין 35 לבין 50 דפים. המדפסות מתאפיינות גם בהדפסה מהירה של עד 24 דפים לדקה1.

הדפסה ניידת גמישה

אפליקציות Epson Connect מסייעות להפיק את המרב מהמדפסת ומהמכשירים החכמים. תוכל להדפיס מסמכים, דפי אינטרנט ותמונות מתוך סמארטפון או מטבלט באמצעות אפליקציית Epson iPrint4.

הכר את המגוון המלא

Everyday printing

Easily print, scan or copy with EcoTank printers for home

השוואת מוצרים

טכנולוגיה
פונקציות All-in-one
קישוריות
גודל נייר מרבי
הדפסה דו-צדדית
מזין מסמכים אוטומטי
צג LCD
הדפסה ממכשירים ניידים

דלג

 

דלג

 

דלג

 

דלג

 
השוואה
סגור

השוואת מוצרים

מבין שלושה שנבחרו

השווה פריטים שנבחרו
Promotions Promotions

ראה את המבצעים העדכניים שלנו

Promotions Promotions

ראה את המבצעים העדכניים שלנו