מעצבים את העתיד של ההדפסות עם טכנולוגיה נטולת חום

מדפסות הזרקת דיו של Epson משתמשות בפחות חשמל וחוסכות אנרגיה.

© Jasper Gibson

טכנולוגיה נטולת חום

אי אפשר עוד להתכחש לעובדה שאנחנו מתמודדים עם משבר אקלים גלובלי. אם דבר לא ישתנה, אנחנו צפויים לראות בקרוב שינויים קיצוניים בסביבה האקולוגית של כדור הארץ. אחד מהדברים שאנחנו יכולים לשנות הוא האופן שבו אנחנו צורכים אנרגיה.

שריפה של דלק מאובנים ליצירת חשמל מפיקה כמויות אדירות של CO2‎. כבר עכשיו, בתור חברה ואנשים פרטיים, אנחנו צריכים לנקוט פעולות כדי לחסוך באנרגיה ולהתחיל להשתמש במשאבים של אנרגיה מתחדשת. ההחלטה לעבור לפתרונות ברי-קיימא היא חיונית, לא אופציונלית.

אנחנו חייבים לעצור את ההתחממות. עברו לטכנולוגיה נטולת חום כדי לצמצם את צריכת האנרגיה. גם השינויים הקטנים יכולים לעזור המון. אם כל האנשים בעולם יעשו שינוי קטן, ההשפעה החיובית על הסביבה תהיה משמעותית. יחד אנחנו יכולים לשנות את הסיפור שלנו, דף אחרי דף.

הצג מוצרים

עוצרים את ההתחממות

חברת Epson משתפת פעולה עם נשיונל ג'יאוגרפיק כדי להעלות את המודעות לשימור אנרגיה, פתרון נהדר לצמצום ההשפעה שלנו על הסביבה. בסרטון הקצר הזה, החוקרת של נשיונל ג'יאוגרפיק, קייטי וולטר אנתוני, מסבירה איך "החום הורס את קפאת-העד. שימור של אנרגיה הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לצמצם את ההשפעה שלנו על הסביבה. בחירה בטכנולוגיה נטולת חום לחסכון בצריכת האנרגיה יכולה לצמצם את הפליטה של גזי החממה ולעזור לנו להאט את ההפשרה של קפאת-העד באזור הארקטי."

© Jasper Gibson

השוואת תהליך ההדפסה

מבחוץ, מדפסות לייזר והזרקת דיו נראות אותו הדבר. אבל מה שחשוב זה מה שבפנים. הטכנולוגיה נטולת החום של Epson אינה משתמשת בחום בתהליך ההזרקה. במקום זאת, מופעל לחץ על אלמנט Piezo, המתגמש קדימה ואחורה ומזריק דיו מתוך ראש ההדפסה.

היתרונות של טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה – ללא פשרות.

צריכת אנרגיה נמוכה חוסכת בחשמל ובכסף

הטכנולוגיה נטולת החום של Epson צורכת עד 83% פחות אנרגיה1 כיוון שלא נדרש חימום כדי להתחיל בהדפסה. מדפסות הזרקת הדיו שלנו אינן כוללות יחידת חימום (fuse), ולכן צריכת האנרגיה שלהן נמוכה משמעותית.

פחות חלקי חילוף וצמצום ההשפעה על הסביבה

למדפסות לייזר יש בדרך כלל חומרים מתכלים רבים יותר ונדרשת להן החלפה קבועה של התוף, חגורת הטרנספר ושל יחידת החימום. הודות לטכנולוגיה נטולת החום, מדפסות הזרקת דיו מפיקות עד 96% פחות חומרים מתכלים מאשר מדפסות לייזר2.

לחסוך זמן עם הדפסה במהירות גבוהה עקבית

הטכנולוגיה נטולת החום של Epson אינה זקוקה לחימום לאחר ההפעלה או ביציאה ממצב שינה. כלומר, ההדפסה מתחילה מייד – וכך מתקבלת הדפסה מהירה יותר ב- 50% בקירוב ממצב מוכן לעומת מדפסות לייזר3.

מעורבות נמוכה יותר של המשתמש מגדילה את הפרודוקטיביות

במדפסות הזרקת דיו של Epson שאינן דורשות חימום יש פחות חלקים שיכולים להתקלקל, ולכן זמן המעורבות של המשתמש מצטמצם.

עד 83% פחות צריכת אנרגיה לעומת מדפסת לייזר1
עד 96% פחות חומרים מתכלים בשימוש בהשוואה למדפסות לייזר2
משך פעילות עד 50% מהר יותר ממצב מוכן בהשוואה למדפסות לייזר3

כדאי לגלות ולראות את היתרונות של הטכנולוגיה נטולת החום של Epson

ניתן למצוא את המדפסת האידיאלית עבורך באמצעות כלי חיפוש המדפסות שלנו.

להצגת המגוון
WF-C8190DW

גלה כמה תוכל לחסוך בפליטת 2‏CO ובצריכת חשמל

בבדיקות בלתי תלויות, נמצא שדגמי WorkForce Pro של Epson צורכים עד 83% פחות אנרגיה מאשר מדפסות לייזר ומכונות צילום לייזר1. ראה כמה חשמל ופליטת 2‏CO תוכל לחסוך באמצעות המחשבון שלנו.

מידע נוסף

ליצירת קשר

למידע נוסף על הפתרונות של Epson, ניתן למלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור איתך קשר.

שדות המסומנים עם * הם שדות חובה.

יש למלא שדה זה
יש למלא שדה זה
יש למלא שדה זה
יש למלא שדה זה
יש למלא שדה זה
יש למלא שדה זה
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.
גילי הוא מעל 16 שנים.

ניתן לקבל מידע נוסף על אחריות חברתית תאגידית

איכות הסביבה

לכולנו יש תפקיד ביצירה של עתיד טוב יותר.

מידע נוסף

חברה

אנחנו מחויבים לקיים עסק בטוח, חוקי ובר-קיימא.

מידע נוסף

אתיקה

לשמח ולהפתיע את הלקוחות שלנו עם שירותים ומוצרים חדשניים – זו רק ההתחלה.

מידע נוסף

איכות הסביבה

לכולנו יש תפקיד ביצירה של עתיד טוב יותר.

מידע נוסף

חברה

אנחנו מחויבים לקיים עסק בטוח, חוקי ובר-קיימא.

מידע נוסף

אתיקה

לשמח ולהפתיע את הלקוחות שלנו עם שירותים ומוצרים חדשניים – זו רק ההתחלה.

מידע נוסף
  1. לפי החישובים של Epson, הדגם Epson WorkForce Pro WF-C8190DW משתמש ב-83% פחות אנרגיה לעומת HP Color LaserJet Enterprise M750dn, הדגם הנמכר ביותר בשוק של מדפסות צבעוניות בגודל A3 במהירות של 30-21 דפים לדקה (IDC,‏ Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, משלוחים מרבעון רביעי 2015 עד רבעון שלישי 2019, פורסם ברבעון שני 2020). המתודולוגיה מבוססת על Typical Energy Consumption (צריכת אנרגיה טיפוסית), כפי שזו הוגדרה בבדיקת ENERGY STAR ו/או נבדקה בהדמיה לפי בדיקה זו, ומוצגת ב-kWh (קווט"ש) לכל שנה. החיסכון בפחמן דו-חמצני (CO2) מחושב כיחסי לחיסכון באנרגיה, בהתבסס על הממוצע האזורי ליצירת ק"ג של CO2 לכל kWh בצריכת החשמל.
  2. השוואת שטח האחסון מבוססת על חישובי Epson לגבי שטח שנדרש לאחסון חומרים מתכלים ארוזים שמספיקים להדפסת 6,000 דפים ב-12 מדפסות SFP ו-MFP ‏(3 ב-1) שנבחרו מבין 50% מהדגמים הנמכרים ביותר של מדפסות לייזר שחור-לבן בגודל A4 (בסיווג של מתחת 20 דפים לדקה) כמפורט בתוצאות של IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker 2019Q2 data FY17. תפוקות ממוצעות של נפח יחידת חבילת טונר ותפוקות עבור כל דגם חושבו על ידי Epson באמצעות ממדי חבילת טונר ותפוקות שפורסמו על-ידי היצרן עבור כל דגם (החל מאוגוסט 2019). הגודל ומספר מחסניות הטונר הנדרש בפועל משתנה מדגם לדגם של מדפסת לייזר. התפוקות המוזכרות עבור EcoTank הן מספרי הדמיה מחושבים על ידי Epson בהתבסס על מתודולוגיית ISO/IEC24711 ושימוש בתבנית המבחן ISO/IEC24712.
  3. לפי החישובים של Epson, החיסכון בזמן של מדפסות הזרקת הדיו העסקיות של Epson מחושב על-ידי השוואה לממוצע "זמן ההדפסה/ההעתקה" הנמוך ביותר של מדפסות הלייזר העסקיות ("ממצב מעבודה קודמת", "ממצב מוכן" או "ממצב שינה") כפי שדווח על-ידי ENERGY STAR, שנוסף לזמן הנדרש להדפסה במהירות המרבית של הדפים הנותרים בעבודת הדפסה משרדית בגודל ממוצע ומוכפל במספר הממוצע של עבודות הדפסה לשנה, בהתאם ל-Keypoint Intelligence. דגמי מדפסות הלייזר זוהו באמצעות IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, עבור משלוחים שבוצעו בין רבעון שלישי 2016 לבין רבעון שני 2020, פורסם ברבעון שני 2020.