מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

טכנולוגיה נטולת חום

המדפסות בטכנולוגיית הדיו של Epson משתמשות בטכנולוגיה נטולת חום כדי להעניק למשתמשים יתרונות מתקדמים בהשוואה לטכנולוגיית לייזר או הזרקת דיו תרמית.

השוואת תהליך ההדפסה

מבחוץ, מדפסות לייזר והזרקת דיו נראות אותו הדבר. אבל, מה שחשוב באמת הוא מה שנמצא בפנים.

השוואת תהליכי הדפסה

ההדפסה בלייזר היא שיטה מורכבת שכוללת שמונה שלבים שונים ורמת חום גבוהה שנדרשת כדי לחמם את הטונר וכדי להתיך אותו לנייר.

במדפסות הזרקת דיו קיימות שתי טכנולוגיות עיקריות: הדפסה תרמית המשתמשת בחום, ו- Piezo נטולת החום.

תהליך הזרקת דיו תרמי

טכנולוגיית הזרקת דיו תרמית מפעילה זרם חשמלי כדי לחמם את הדיו בכדי להזריק אותו דרך ראש ההדפסה.

תהליך הזרקה עם אלמנט Piezo

בניגוד למדפסות הזרקת דיו תרמית ולייזר, הטכנולוגיה נטולת החום של Epson אינה משתמשת בחום בתהליך ההזרקה. במקום זאת, מופעל לחץ על אלמנט Piezo, המתגמש קדימה ואחורה ומזריק דיו מתוך ראש ההדפסה.

היתרונות של טכנולוגיה נטולת חום

חיסכון בזמן עם הדפסה מהירה ועקבית

הטכנולוגיה נטולת החום של Epson אינה דורשת חום כדי להתחמם לאחר ההפעלה או ביציאה ממצב שינה. כלומר שניתן לקבל יציאת דף ראשון מהירה (FPOT) בהשוואה למדפסות לייזר, הנדרשות לחימום מראש של ה- fuser כדי להדפיס. בנוסף, בניגוד לטכנולוגיית הזרקת דיו תרמית, הטכנולוגיה נטולת החום של Epson אינה נדרשת לזמן המתנה כדי שהדיו יתקרר בין הזרקות דיו. והתוצאה היא הדפסה מהירה יותר וחיסכון משמעותי בזמן.

שימוש בפחות אנרגיה וחיסכון בכסף

הטכנולוגיה נטולת החום של Epson צורכת פחות אנרגיה עומת טכנולוגיית לייזר כיוון שאינה צריכה חום כדי להתחמם. המדפסות בטכנולוגיית הדיו שלנו אינן כוללת יחידת קיבוע (fuser), ולכן צריכת האנרגיה שלהן נמוכה משמעותית. בניגוד לטכנולוגיית הזרקת דיו תרמית, הטכנולוגיה נטולת החום של Epson מאפשרת הזרקת דיו עקבית, כך שהמדפסת יכולה להדפיס במהירות עקבית אחידה. כתוצאה מכך המדפסת פועלת פחות זמן ולכן גם הוצאות התפעול שלה קטנות יותר.

פחות חלקי חילוף וצמצום ההשפעה על הסביבה

מדפסות לייזר מתאפיינות בחומרים מתכלים רבים יותר, ומחייבות החלפה קבועה של תוף, חגורת הטרנספר ובמקרים רבים את ה- fuser. הודות לטכנולוגיה נטולת החום, מדפסות טכנולוגיית הדיו שלנו משתמשות בפחות חלקים הנדרשים להחלפה בהשוואה למדפסות לייזר, ובניגוד למדפסות תרמיות, ראשי ההדפסה שלנו אינם חלקים מתכלים. הודות לכך פוחת הנטל הסביבתי שכרוך בייצור ובמיחזור המשאבים הנוספים.

מעורבות נמוכה יותר של המשתמש מגדילה את הפרודוקטיביות

במדפסות בטכנולוגיית הדיו של Epson שאינן נדרשות לחום יש פחות חלקים היכולים להתקלקל, ולכן זמן המעורבות של המשתמש מצטמצם. בתהליך הזרקת דיו נטול חום לא נגרמים נזקי חום לראש ההדפסה, בניגוד למדפסות תרמיות, ולכן הם מחזיקים מעמד זמן ארוך יותר. כתוצאה מכך, המדפסות בטכנולוגיית הדיו של Epson מציעות אמינות משופרת ומצמצמות משמעותית זמני השבתה.

בואו לגלות ולראות את היתרונות של הטכנולוגיה נטולת החום של Epson

מציאת המדפסת האידיאלית עבורך באמצעות כלי חיפוש המדפסות שלנו.

הצגת המגוון

יצירת קשר

למידע נוסף על הפתרונות של Epson, יש פשוט למלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם * הם שדות חובה.
יצירת קשר