טכנולוגיית Micro Piezo

אם ברצונך לקבל הדפסות אמינות, מהירות ואיכותיות, חיוני להבין את הגורם שמניע את המדפסת - וזהו ראש ההדפסה.

ראש הדפסה מתקדם העונה לדרישות עכשוויות ועתידיות

כאשר שוקלים איזו מדפסת לקנות, הבנת סוג ראש ההדפסה יכול לסייע בקבלת החלטה מושכלת. קיימים שני סוגים עיקריים של טכנולוגיית ראש הדפסה, המשתמשים בחום או באלמנט Piezo. כל המדפסות של Epson משתמשות באלמנט Piezo כיוון שאנחנו סבורים שהוא מציע את הביצועים הטובים ביותר.

הופעת הבכורה של טכנולוגיית Micro Piezo הייתה בשנת 1993. לא רק שהטכנולוגיה ניצבה בחזית המתקדמת של ראשי ההדפסה במדפסות הזרקת דיו של Epson, אלא שהיא הניחה את הבסיס המאתגר לכל השמות הגדולים האחרים בתעשיית ההדפסה. טכנולוגיית Micro Piezo, הייחודית ל- Epson, מספקת איכות הדפסה מעולה, והמתחרים שלנו עדיין מתקשים להשתוות לה.

זאת כמובן הדעה שלנו - אבל בוא וראה בהמשך מה הופך אותה לכל-כך מיוחדת.

הדגשים טכניים

הנאה מהדפסה ברורה ומדויקת

טכנולוגיית Micro Piezo משתמשת בגבישי piezo הפועמים כאשר המדפסת שולחת אליהם אותות חשמליים. טכנולוגיה זו מפיקה טיפות דיו עקביות במידה שלא תאומן, הן בצורה והן בגודל, כדי לספק הדפסות ברורות וחדות. מדפסות תרמיות משתמשות באלמנט חימום המרתיח את הדיו, ליצירת בועת אוויר הדוחפת את הדיו דרך החרירים. ההדפסות שמופקות עשויות להיות פחות מדויקות.

קבלת הדפסות איכותיות במהירות

טיפות דיו נדחפות דרך כל חרירי 40,000 פעמים בשנייה כדי להפיק מסמכים במהירות גבוהה. עם זאת, שיטה זו גם מדויקת להפליא כך שתוכל לסמוך עליה לקבלת הדפסות ברורות וחדות ללא צורך להתפשר על איכות.

קבלת תמונות מתוחכמות

חרירי ההדפסה שלנו שונים - כל חריר יכול להפיק עד חמישה גדלים שונים של טיפת דיו. הדבר דומה לשימוש במכחולים בגדלים שונים כדי לצייר על משטח. טיפות גדולות יותר משמשות להגדלת המהירות בשטחים עם צבעים אחידים, בעוד שטיפות קטנות יותר יכולות ליצור פרטים מדהימים. באמצעות טכנולוגיה זו ניתן לשחזר בנאמנות את המעברים העדינים בין צבעים כהים לבהירים, ולמזג אותם בצורה חלקה וטבעית.

האיכות ולא הכמות

אל תטעה לחשוב שכמות חרירים גדולה יותר משמעותה מדפסת טובה יותר. מדפסות תרמיות משתמשות בחרירים בגודל קבוע, לכן הן חייבות להשתמש בחרירים רבים יותר כדי לנסות ולהציע רמת איכות זהה לזו שמציע ראש ההדפסה שלנו.

תוחלת חיים ארוכה של המדפסת עם פחות תחזוקה

בניגוד למדפסות תרמיות, ביצועי ראש ההדפסה הקבוע שלנו אינם מתדרדרים. אינך צריך לדאוג לתקצוב של ראש הדפסה חליפי או לטרדה הכרוכה בהחלפתו והתאמתו.

הדיו הטוב ביותר לשימושים שלך

כיוון שראש ההדפסה שלנו אינו משתמש בחום, הדבר מאפשר למדפסות שלנו לנצל מבחר רחב בהרבה של סוגי דיו, לרבות נוזלים הרגישים לחום. יתרון זה אינו מאפיין את כל המדפסות האחרות - מדפסות תרמיות מוגבלות רק לסוגי דיו מסוימים כיוון שהן משתמשות בחום.

הידעת?
העמד למבחן ולהשוואה את היכולת והעוצמה של טכנולוגיית Micro Piezo.

פרטים זערוריים

ניסיון לזהות טיפת דיו יחידה (1.5pl) בתמונה גדולה (12.7x8.9 ס"מ) יכול להיות לא פחות קשה מניסיון לאתר עדשת מגע על מגרש כדורגל (10,000 מ"ר)! פרטים זערוריים אלה מאפשרים ליצור תמונות יפיפיות ואמיתיות עם טווח פנטסטי של גוונים ומעברי צבעים.

שליטה מדויקת

תאר לך שיציאת טיפת דיו (בנפח 1.5pl) היא בעיטה חופשית ממרחק 15 מטרים. האם תוכל לתאר לעצמך שחקן המנסה לפגוע בנקודה בגודל הכדור עצמו בתוך השער? ולפגוע בנקודה זו עם דיוק של כמעט 100%, וזאת כאשר הוא מבצע 40,000 בעיטות חופשיות כל שנייה! ראשי ההדפסה בטכנולוגיית Micro Piezo הם מדויקים ומהירים, ממזערים בזבוז דיו ויוצרים הדפסות חדות וברורות.

ביצועים מדהימים

לו טיפת דיו (בנפח 1.5pl) הייתה בגדול כדורגל, והדיו היה נדחף מתוך ראש הדפסה עם 90 חרירים לכל צבע - הזמן הנדרש למילוי אצטדיון בכדורי רגל היה כשנייה אחת! וזו המהירות שבה ראשי ההדפסה Micro Piezo פועלים.

טכנולוגיית ראש הדפסה של הדור הבא

PrecisionCore היא טכנולוגיית ראש הדפסה העדכנית של Epson המשתמשת בשבב מהפכני בצפיפות גבוהה היכול להפיק עד 40 מיליון נקודות מדויקות.

מידע נוסף

שימושית לא רק להדפסה על נייר

טכנולוגיית Micro Piezo החדשנית של Epson מתאפיינת בגמישות המאפשרת שימוש במגוון רחב של תחומים. בנוסף להדפסה בצבעים נהדרים, בשחור ובלבן, על מגוון סוגי נייר, הטכנולוגיה משמשת גם באפליקציות תעשייתיות, כמו לדוגמה: הדפסה על בד, ייצור מסנני צבע והחלת תבניות על לוחות מעגלים אלקטרוניים.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף