סריקה מדויקת לתוצאות מפורטות

לכידה ברזולוציה גבוהה של רשומות היסטוריות, תצלומים, תשלילי פילם ופריטי אומנות באמצעות מגוון סורקי Expression ותוכנת LaserSoft של Epson

סריקה מדויקת המתבצעת בפשטות

ה- Expression 12000XL הוא סורק רב-תכליתי בפורמט רחב וברזולוציה גבוהה המיועד לענות על הדרישות התובעניות ביותר של אפליקציות גרפיות מפורטות במיוחד.

לסורק מצורפת LaserSoft SilverFast Ai 8.8 - תוכנה מקצועית לשיפור תמונה - הכוללת יכולות קלות לשימוש לעיבוד תמונה שמיועדות לקבלת תוצאות מדויקות, לרבות צמצום מקצועי של אבק וגרגיריות, ביטול רעשי רקע ותיקון גוונים.

הצגת המגוון

סורק גרפי בגודל A3

סורק גרפי איכותי בגדול A3 לקבלת שחזור תמונה חד ומדויק של תוכניות, תמונות ועבודות אומנות שבהן המשתמש דורש דיוק מרבי.

 • סריקה איכותית בגודל של A3
 • תכונות תוכנה מתקדמות
 • יכולת סריקת פילמים

מידע נוסף

Epson 12000XL

Diamond

שחזור תמונות חד ומדויק

הדגמים Expression 12000XL ו- 12000XL Pro הם סורקים איכותיים בגודל A3 המתוכננים עבור אפליקציות התובעות דיוק גבוה. הסורק מאפשר ללכוד בקלות מדיה בגודל עד +A3 ומבטיח תמונות חדות ותוצאות מקצועית בכל פעם. מגוון סורקים זה אידיאלי ללכידת תמונות מפורטות, לרבות רשומות היסטוריות תמונות רנטגן1, תשלילי פילמים, שרטוטים אדריכליים, עדויות פורנזיות וחפצי אומנות. נוסף על כך, הסורקים קלים לשימוש וצריכת האנרגיה שלהם נמוכה בהשוואה לדגמים קודמים של Epson.

אופטימיזציה של הסריקה

 • Healthcare

  תמונות רנטגן לשירותי בריאות ורפואה

  סורקים בודדים בלבד מתאימים לביצוע דיגיטציה של סרטי רנטגן, מנקודת מבט רפואית, שבהם לתוצאות מדויקות ולעומק צבע מקסימלי יש חשיבות עליונה.

  באמצעות התוכנה העדכנית ניתן ללכוד ברזולוציה גבוהה ובהתאם לסטנדרטים בינלאומיים דוגמת DICOM תמונות, תשלילים וצילומי רנטגן.

 • Textile rainbow

  ייצור טקסטיל

  בייצור הטקסטיל יש לדיוק הצבעים תפקיד חיוני. כל שגיאה בצבע עלולה להפוך את הייצור לבלתי הולם, להשפיע על האספקה ולגרום לבזבוז מיותר של חומרים.

  בכל שלב של התהליך, אפשר להשתמש בסורקי Epson יחד עם SilverFast TexColorAnalyzer, החל מהסטודיו לעיצוב ועד למפעל, כדי להבטיח שמירה בכל מהלך הייצור על דיוק הצבעים ועל סטנדרטים מחירים.

 • Temple and trees

  צילום

  דיגיטציה של התמונות והפילמים מבטיחה את הגיבוי וההגנה עליהם. בין אם אלה הם סרט צילום שצולם זה עתה, תמונות וסרטי צילום ישנים שהתגלו פתאום או פריטים יקרי ערך, נדרש פתרון יכול לטפל במגוון מלא של מדיה מיוחדת ועדיין לספק תוצאות נאמנות ומדויקות.

  יש דברים שפשוט אין להם תחליף. למרבה הצער, תמונות יכולות להצהיב ואיכות התשלילים מדרדרת עם הזמן. בין אם העיסוק שלך הוא צילום, היסטוריה או עוצרות במוזיאון, אשפר להבטיח שפרטים יקרים אלה לא ייאבדו ללא יכולת שחזור.

 • Forensics

  מגזר ציבורי ומשפטי

  כאשר לכל פיקסל יש חשיבות בתיעוד משפטי חשוב - נעשה שימוש בסורקי Epson Expression. עם צפיפות אופטית של 3.8Dmax, עומק צבע של 48 סיביות וטכנולוגיית Epson Micro Step Drive TM, הדיוק הגבוה מובטח אפילו עבור אפליקציות דוגמת עדויות פורנזיות של טביעת אצבעות.

Epson Expression 12000XL

הסורק מדגם Expression 12000XL מתאפיין בצפיפות אופטית של ‎3.8 Dmax ובעומק צבע של 48 סיביות המבטיחים סריקה חדה ומדויקת לשחזור מלא של מגוון רחב של צבעים גם באזורים עם צללים. בנוסף, רזולוציה גבוהה של ‎2400 x 4800dpi וטכנולוגיית Micro Step Drive מדויקת במיוחד מאפשרות למשתמשים ללכוד גם את הפרטים הקטנים ביותר בבהירות יוצאת מן הכלל.

 • טכנולוגיית READYSCAN LED

  הדגם Expression 12000XL מצויד ב- ReadyScan LED, מקור חסכוני האנרגיה וידידותי לסביבה שאינו נדרש לזמן התחממות, ומספק סריקה היפר-רספונסיבית. Dmax ועומק צבע של 48 סיביות מאפשרים לך להשיג בקלות ובעקביות סריקות עם גוונים ושחזור צבעים מעולים.

 • שחזור תמונות איכותי

  רזולוציה של 2400x4800dpi, צפיפות אופטית של 3.8 Dmax ועומק צבע של 48 סיביות מאפשרים לך להשיג בקלות ובעקביות סריקות עם גוונים ושחזור צבעים מעולים.

 • סריקץ פילמים רב-תכליתית

  בעזרת Expression 12000XL Pro באפשרותך ללכוד מדיה שקופה וצלולה ברמת פירוט שאין כמוה. יחידה זו תומכת במגוון פורמטים רחב של סרטי צילום עד לגודל +A3.

 • סריקות ברורות וחדות

  מערך חיישן CCD של 6 שורות עם פיקסלים גדולים מספק פרטים רבים יותר בכל מעבר. מערכת מיקוד אוטומטית יכול להשיג אוטומטית מיקוד ממוקד כחוד סיכה לקבלת בהירות ודיוק משופרים של התמונה, וביכולתך לקבל שליטה קריאייטיבית מלאה באמצאות בחירה במיקוד ידני. צפיפות של 3.8 Dmax ועומק צבע של 48 סיביות מאפשרים לך להשיג בקלות ובעקביות סריקות עם גוונים ושחזור צבעים מעולים.

שילוב אופטימלי של חומרה ותוכנה

שיתוף פעולה עם מומחי תוכנה מובילים מחברת LaserSoft Imaging, היוצרים של תוכנת SilverFast, מוספים ערך ויעילות לארגונים שבהם ללכידה בדיוק הגבוה ביותר יש חשיבות עליונה.

סריקת מגוון סוגי מדיה, לרבות נגטיבים של פילמים

יחידת סריקת שקפים אופציונלית מאפשרת למשתמשים לבצע סריקה ממדיה של שקופה, כגון סרטי צילום ושקפים מסוג נגטיב ופוזיטיב, וזאת תוך השגת תוצאות ברמה מקצועית. כלומר, שניתן לבצע דיגיטציה ולשמור מדיה באיכות מעולה.

תמונת סימולציה
Yellow car Yellow car
תיקון תאורת רקע
התאמת בהירות התמונות שמוכהית כתוצאה מתאורת רקע.
שחזור צבע
שחזור צבעים של תמונה ופילם דהוי.
הסרת אבק
שימוש בזיהוי מבוסס תוכנה לצמצום אבק ושריטות בסריקות של פילם ותמונה.
צמצום גרגריות
צמצום גרגריות הפילם בתמונות המופקות מסריקת פילם.

מידע נוסף על מוצרים דומים של Epson

WorkForce DS-5500

WorkForce DS-5500

סורק שטוח בגודל A4

מידע נוסף

WorkForce DS-50000

WorkForce DS-50000

סורק שטוח בגודל A3

מידע נוסף

WorkForce DS-70000

WorkForce DS-70000

סורק Production בגודל A3

מידע נוסף

יצירת קשר עוד היום

לקבלת מידע נוסף על התוכנית, מלא את הפרטים בהמשך, ונציג של Epson ייצור עמך קשר.

האם יש לך בקשות נוספות?
שדות המסומנים עם * הם שדות חובה

¹ נדרשות תוכנה וחומרה נוספות בתוספת מחיר.