משתפים פעולה בתחום החינוך

צפה בסרטון הווידיאו

פיתוח שנועד להעשרת הלמידה

אנחנו ב- Epson מבינים את חשיבות החינוך ואנו משתמשים בידע זה כדי לתכנן טכנולוגיה ההופכת את הלמידה לרציפה ויעילה. הפתרונות שלנו מניעים את המידע. הם מחברים בין קבוצות המשתפות פעולה, לוכדים את תשומת הלב ומעצימים הן מורים והן תלמידים.

הטכנולוגיה הנפוצה כיום חייבת לעבוד בצורה חלקה ורציפה. החל בשיתוף מסך ולמידה גמישה ועד לשיתוף פעולה בין מיקומים שונים, וגם להעצים מחנכים ותלמידים באמצעות אסטרטגיית "הבא את המכשיר שלך לעבודה"‬ (BYOD). הטכנולוגיה של Epson תומכת בסביבות למידה דינמיות שכאלה.

השקעה בעתיד

התלמידים מחוברים כיום יותר מאשר אי-פעם - והם מצפים ליכולות זהות מהטכנולוגיה המשמשת אותם כדי ללמוד.

השקעה בעתיד

התלמידים מחוברים כיום יותר מאשר אי-פעם - והם מצפים ליכולות זהות מהטכנולוגיה המשמשת אותם כדי ללמוד. פתרונות Wi-Fi שלנו פשוטים לשימוש, אמינים במיוחד וקלים לתחזוקה. הם מציבים את מוסד הלימודים בחוד החנית של טכנולוגיית החינוך, ומגנים על השקעתך בעתיד.

תמיכה בשיתוף פעולה ובלמידה מרחוק באמצעות פתרונות תצוגה אינטראקטיביים לסביבות למידה בכל הגדלים.

יצירת סביבת למידה דינמית על-ידי הקרנת תוכן בצורה סימולטנית מארבעה מכשירים, ושיתוף תוכן בין מכשירים1.

קבלת הדפסות איכותיות ומהירות יותר עם מדפסות WorkForce Pro RIPS המהירות פי 3.5 בזמן הנדרש ליציאת הדף הראשון2 ויכולות להפיק עד פי 4 הדפסות בהשוואה למדפסות הזרקת דיו צבעוניות מתחרות3.

יסריקה של כל דבר ברזולוציה גבוהה החל בבולי דואר ועד גודל A0, ושותוף דרך ענן, תיקייה מקומית ומכשיר נייד ועוד.

יניהול המסמכים הדיגיטליים בקלות, חיסכון בהוצאות על מקום אחסון וצמצום אובדן קבצים באמצעות גישה קלה למסמכים היסטוריים.

רואים את תוצאות

הלמידה מתעוררת לחיים ומדרבנת סוגים שונים של יכולות.

רואים את תוצאות

הלמידה מתעוררת לחיים ומדרבנת סוגים שונים של יכולות. הענק לתלמידים את תחושת הביטחון והאפשרות לחקור את הרעיונות שלהם ועורר בהם שאיפה לגלות פתרונות משל עצמם. פתרונות שיתוף הפעולה שלנו מאפשרים לתלמידים להתחבר לתוכנית הלימודים, כדי להשיג תוצאת טובות יותר ולפתח מיומנויות לחיים.

יצירת ועידוד שיתוף פעולה בסביבות הלמידה המודרניות ואת סקרנותו של כל תלמיד באמצעות פתרונות התצוגה שלנו.

עידוד הרצון לגלות ולחקור בעזרת ציור והוספת הערות ישירות על תוכן התצוגה באמצעות אינטראקטיביות של מגע אצבע ושני עטים על פתרונות התצוגה האינטראקטיבית שלנו.

ימתן נקודת מבט חדשה ואיפשור תצוגה וניתוח תלת-ממדי של אובייקטים על מסך גדול באמצעות מצלמות מסמכים שולחניות באיכות Full HD שלנו.

קבלת תמונה פיננסית מלאה

ציוד ה- IT צריך להיות מסוגל להחזיק מעמד, קל לתפעול ולתמוך בתוכנית לימודים צולבת.

קבלת תמונה פיננסית מלאה

ציוד ה- IT צריך להיות מסוגל להחזיק מעמד, קל לתפעול ולתמוך בתוכנית לימודים צולבת. הטכנולוגיה של Epson מציעה תמורה כבר מהרגע הראשון, כך תוכל להתמקד בשחרור היצירתיות ושיתוף הפעולה - ללא צורך לדאוג לעלויות נסתרות.

יחיסכון זמן בביצוע משימות דוגמת רישום תלמידים, על-ידי דיגיטציה של מסמכים - הסורקים שלנו משתמשים בזרימת עבודה אוטומטית כדי להשתלב בצורה חלקה בתהליכים הקיימים.

הקרנה בגודל המתאים לגודל החדר התצוגות האינטראקטיביות של Epson ניתנות להרחבה עד 100 אינץ', וגמישות ההתאמה מאפשרת שימוש בחדרים כמעט כל גודל ופריסה.

שינוי צורה של רעיונות ועזרים ויזואליים ליצירות באיכות מקצועית ובבית הספר באמצעות מדפסות בפורמט רחב של עד 64 אינץ' מהירות ואמינות, ובה בעת צמצום העלות של משאבים חיצוניים.

שמירה על איכות גבוהה של ההדפסות וניהול עלויות באמצעות מדפסות WorkForce Pro Replaceable Ink Pack System (RIPS)3, המאפשרות הדפסת עד 84,000 דפים ללא הפרעה.

תקצוב לעתיד באמצעות שירותי הדפסה מנוהלים של Epson המאפשרים לחזות ולצמצם עלויות הדפסה, לקבל אוטומטית חומרים מתכלים, ולשלם רק עבור מה שבשימוש.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

עמידה ביעדים הסביבתיים באמצעות פחות בזבוז בשיעור של עד 99% עם WorkForce Pro RIPS7‏( Replaceable Ink Pack System), צריכת אנרגיה נמוכה יותר בשיעור של 96% עם מדפסות 7WorkForce Pro והכפלת מהירות ההדפסה תוך שימוש בחצי מצריכת האנרגיה בעזרת סדרת 8WorkForce Enterprise.

חיסכון בחשמל ובפליטת CO2 באמצעות דגמי WorkForce Pro של Epson הצורכים אנרגיה בשיעור נמוך יותר של עד 96% לעומת מכונות צילום לייזר7.

צמצום צריכת אנרגיה באמצעות מצב חיסכון בפתרונות התצוגה האינטראקטיבית וחיי מנורה משופרים.

צמצום ההשפעה של טביעת הרגל הפחמנית באמצעות סורקים שאינם נדרשים לזמן התחממות וצמצום צריכת האנרגיה בעזרת טכנולוגיית ReadyScan מובנית.

5 שלבים פשוטים להשגת עתיד קיימות טובה יותר באירופה

טכנולוגיה אחת בכל פעם

הורד את האינפוגרפיקה

 

ראה כמה תוכל לחסוך

השתמש במחשבון שלנו וחשב את החיסכון בצריכת האנרגיה ובפליטת CO2 שניתן לקבל בתחומי מגזר החינוך בעזרת מדפסת WorkForce Pro.

 
 • עד 92% פחות ת CO2 לעומת לייזר9
 • 96% פחות אנרגיה לעומת לייזר7
 • 94% פחות בזבוז לעומת לייזר7
 • פי 3.5 מהירות לעומת לייזר2
 • טכנולוגיה ירוקה ללא גז אוזון
 

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

שירות ותמיכה

אחריות סטנדרטית

מידע נוסף על סוגי האחריות של Epson.

שירות באתר הלקוח

מידע נוסף על אפשרויות השירות בעת שנדרש, כולל שירות באתר הלקוח.

תמיכה

זקוק לעזרה? בקר בדף התמיכה שלנו כדי למצוא מידע שימושי ופרטים על האופן ליצור איתנו קשר.

רישום

תודה על שרכשת מוצר של Epson והקדשת הזמן לרישום.

בדיקת האחריות שלך

בדיקת האחריות על המוצר.

מבצע לאחריות מורחבת

שלוש שנות אחריות מורחבת על מדפסות נבחרות של Epson.

 

פתרונות חכירה

מידע על דרכים שונות שבהן ניתן ליהנות ממוצרי Epson באמצעות חכירה.

Print and save

חסוך זמן וכסף וזמן באמצעות היישום Print & Save של Epson

Print365

הדפס ככל שתרצה, ללא מטרדים וללא עלויות נסתרות.

 

סרטוני וידיאו בנושא תמיכה

הצג סרטונים נוספים שלנו בנושא תמיכה.

מידע נוסף

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

איך להפיק יותר מהמקרן שלך

הפקת תמורה רבה יותר מהמקרן שלך

נצל את פתרונות התוכנה של מומחי Epson להעשיר את היכולות מורחבות של המקרן, וליהנות מהן ומתחושת הביטחון ואפשרויות הבקרה. בתור יצרני המקרנים המובילים בעולם3, אנו מבינים את הצורך בפתרונות הקרנה נכונים - המאפשרים להציג בקלות וביעילות באופן שבו אתה רוצה ובמקום הרצוי לך.

מידע נוסף

פתרונות להדמיה עסקית

מגוון רחב של פתרונות לכל סוגי העסקים

המכשירים של Epson תואמים לשירותי תוכנה ולפתרונות היכולים להעניק סיוע ממשי בזרימת העבודה של הארגון, בבקרת העלויות, בשיפור היעילות, ולאפשר שילוב חלק של מכשירים בסביבות המשתנות ללא הרף.

מידע נוסף

השקעה בעתיד

התלמידים מחוברים כיום יותר מאשר אי-פעם - והם מצפים ליכולות זהות מהטכנולוגיה המשמשת אותם כדי ללמוד.

רואים את תוצאות

הלמידה מתעוררת לחיים ומדרבנת סוגים שונים של יכולות.

קבלת תמונה פיננסית מלאה

ציוד ה- IT צריך להיות מסוגל להחזיק מעמד, קל לתפעול ולתמוך בתוכנית לימודים צולבת.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

צור קשר

צור קשר לקבלת מידע נוסף על פתרונות עסקיים ונציג של Epson יתקשר אליך.

טכנולוגיה שמעוררת לחיים את הלמידה

שינוי אופן הלמידה

עודד דו-שיח בין התלמידים והמורים באמצעות פתרונות התצוגה האינטראקטיביים של Epson המיועדים להקרנה ממרחק אולטרה קצר. גודל המסך דווקא כן קובע. לכן הפק יתרונות מהקרנת תוכן Full HD על מסך ניתן להרחבה עד גודל של 100 אינץ', וצור אינטראקציה בין פרוייקטים של קבוצה בעזרת מחוות או עטים, וצור, שתף ונהל דיון על הערות ללא צורך בהפעלת מחשב.

לכידת ההתעניינות של התלמידים

העשר את הלמידה עם מצלמת המסמכים Epson - מצלמת Full HD שולחנית קלת משקל. הצג דפים מודפסים גדולים, אובייקטים תלת-ממדיים, ניסויים ואפילו יצורים חיים במבט מקרוב, הן לקבוצות עבודה והן לקהלים גדולים.

צמצום עלויות הדפסה

המדפסות מסדרת WorkForce Pro RIPS שלנו מסייעות בהאצת הפרודוקטיביות על-ידי הפחתת ההוצאה נדרשת לחומרים מתכלים וצמצום הזמן שנדרש לתחזוקה - כדי לאפשר עבודה ללא הפרעות.

ארגון וסדר

הפק מדבקות עמידות המחזיקות מעמד זמן רב במגוון רחב של חומרים וצבעי טקסט. יוצרי המדבקות מסוג LabelWorks מסייעים לוודא כי דוחות, משאבים, נכסים, תיקים, כבלים ורכיבים מתויגים בצורה נכונה וקלים לזיהוי.

הפקת משאבים אפקטיביים יותר

בעזרת המדפסות בפורמט רחב שלנו, ניתן להפיק פוסטרים, כרזות, תמונות קנבס, רול-אפים ועוד, ללא צורך בבית דפוס מקצועי. חלק מהדוגמאות לשימוש: סטודנטים לאדריכלות היוצרים תוכניות ועיצובי CAD, סטודנטים לאופנה היוצרים הדפסים ותבניות, וסטודנטים הלומדים אומנות וצילום.

הדפסת מהירה בנפחים גדולים

הדפסה סופר-מהירה של עד 100 עמודים לדקה של מסמכים איכותיים והאצת הפרודוקטיביות באמצעות WorkForce Enterprise - מדפסת מחלקתית צבעונית, רב-תכליתית (MFP) בגודל A3, אמינה וידידותית לסביבה עם יחידת גימור אופציונלית.

מידע בתנועה

אפשר לתלמידים להשתמש במכשירים המהירים ובעלי הרזולוציה הגבוהה שלנו כדי ללכוד פרטים בחומרי מחקר - החל בנגטיבים, תמונות, ספרים ועיתונים.

מיקסום ההשפעה של המצגות

תוכל לפתח למידה ולעורר את המשאבים לחיים עם צבעים בהירים באופן יוצא מהכלל ורזולוציה גבוהה ואיכותית שניתנת להתאמה לחדר בכל גודל כמעט.

כל ילד מקבל את נקודת המבט הטובה ביותר

מרחק צפייה אפקטיבי

פתרונות התצוגה האינטראקטיביים שלנו מעניקים גודל תמונה ניתן להרחבה. שלא בדומה ללוחות תצוגה שטוחים, ובלי קשר לגודל החדר, כל תלמיד מקבל תצוגה מושלמת ללא אובדן באיכות התמונה או בצורך להתאמות זום כל הזמן. הצגת תמונה בגודל המתאים לחדר יכולה ליצור הבדל אדיר ברמות הריכוז, ההנאה וההבנה.

איכות באמצעות טכנולוגיה

טכנולוגיית 3LCD שלנו משלבת רזולוציה גבוהה, בהירות של עד 8,000 לומן וצבעים עשירים כדי להפיק תמונות מלאות חיים ומרתקות, אפילו בכיתות מוארות היטב. לוחות solid-state אופטיים עם 3 שבבים הנמצאים בלבו של כל מקרן מאפשרים שילוב צבעים חלק לקבלת תמונות יפיפיות ועקביות.

58%
מהתלמידים אינם יכולים לקרוא את כל התוכן על לוח תצוגה שטוח בגודל 70 אינץ'4

בהירות גבוהה

צור השראה ועניין בתלמידים באמצעות התמונות הבהירות והצבעוניות ביותר. ללא קשר לנושא, תוכל לסמוך על רמה נכונה של בהירות עבור כל התוכן, כיוון שאנחנו מציינים הן את תפוקת האור הצבעוני והן את תפוקת האור הלבן.

אפליקציית Epson iProjection עבור Chromebooks

תוכל לנוע בחופשיות בחדר ולשתף ללא מאמץ תוכן מ- Chromebook באמצעות חיבור אלחוטי לתצוגה האינטראקטיבית בכיתה. באמצעות אפליקציית Epson iProjection עבור Chromebooks תוכל לשתף תוכן לתצוגה או להשתמש בתוכנת Multi-PC Projection של Epson עם פונקציית מנחה כדי להציג תוכן מארבעה Chromebooks בכל פעם.

אינטראקטיביות ושיתוף פעולה

כל אחד יכול להיות לחלק מתהליך הלמידה באמצעות תצוגה אינטראקטיבית. 20% מהאנשים שומרים בזיכרונם פחות מ- 20% מהמוצג להם בשקופיות6, אולם הפתרונות שלנו לתחום החינוך יכולים לשפר את הכמות הנזכרת ולהמריץ שיתוף פעולה על-ידי עידוד מעורבות פיזית עם התוכן והתצוגה.

מוצרים

מקרי לקוחות לדוגמה

Previous Next

משאבים

לרשותך מגוון רחב של משאבים לגבי מגזר תחום החינוך. הם כוללים מאמרים, מקרי לקוחות לדוגמה, איפוגרפיקה ופרוספקטים, הכוללים מידע על המוצרים והפתרונות של Epson ועל מגמות השוק.

מידע נוסף

חדשות ואירועים

בין אם אתה מעוניין בסמינרים להכרת המוצרים והחברה, קורסים בתכנות ובתחזוקה או הדרכה למפעילים, המומחים שלנו ישמחו להעביר מהידע שהם לך ולצוות שלך.

סינון התוצאות

Previous Next

אין כרגע תערוכות או אירועים.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף

צור קשר

למידע נוסף על הפתרונות של Epson לתחום החינוך, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
(סמן את כל מה שרלוונטי)
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.

השוואה
סגור

השוואת מוצרים

מבין 3 שנבחרו

הסר מההשוואה

פרוספקט

מקום העבודה של המחר

הורד את המדריך האלקטרוני למקום העבודה של המחר

פרוספקט

מקום העבודה של המחר

הורד את המדריך האלקטרוני למקום העבודה של המחר

 1. ברשתות מקומיות עם Epson Multi-PC projection או באמצעות אפליקציית Epson iProjection המיועדת לשימוש במכשירי Android ו- iOS ו- Google Chromebooks.
 2. כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017. FPOT (זמן יציאת דף ראשון) לאחר שהמדפסת הייתה במצב שינה במהלך לילה, לעומת המכשירים המתחרים שנבחנו במועד הפרסום. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving.
 3. תפוקת דפים מקורבת של עד 84,000 דפים עם יחידת דיו בקיבולת גבוהה. תפוקה בפועל תשתנה בהתאם לתמונות המודפסות ולתנאי השימוש. למידע נוסף, בקר בכתובת www.epson.eu/pageyield. הדיו המותקן כולל דיו המספיק רק לתמיכה באתחול המדפסת. יש לקנות או לספק דיו חדש לצורך הפעולה רגילה.
 4. בהשוואה לסוג דגם מוביל של לוח תצוגה בגודל 70 אינץ' ברזולוציית 4K (מכירות עיקריות - ביחידות - חוץ ממכירות לבתי מלון לפי נתוני PMA Distributor לצפון אמריקה, עבור מכירות בחודשים ינואר-ספטמבר 2015) ברוחב 6.7 מטרים x עומק 8.2 מטרים בסידור המתאים לכיתה. בעת שהתבקשו להעתיק שישה פריטי מידע קצרים מהשקופית המוקרנת, 58% מהתלמידים בגיל 22-12 העתיקו לפחות פריט אחד בצורה שגויה. מבוסס על מחקר שנערך בארה"ה על-ידי Radius Research, אפריל 2016.
 5. בהשוואה למקרני ה-DLP בעלי השבב היחיד המובילים בתחום הבידור הביתי. מקרני 720p מתוצרת Epson מספקים בהירות גבוהה פי שלושה; מקרני 1080p מתוצרת Epson מספקים בעקביות בהירות גבוהה פי שניים עד שלושה. בהתבסס על נתוני NPD, מיולי 2011 ועד יוני 2012. בהירות צבע (תפוקת אור צבעוני) נמדדה בהתאם ל-IDMS 15.4. בהירות הצבעים תשתנה בהתאם לאופן השימוש. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/CLO.
 6. מכירת לוחות וירטואליים על-ידי Sommers & Jenkins
 7. כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017, לעומת מבחר של מכשירים מתחרים, שנבחרו על-ידי Epson. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving.
 8. בדרך כלל מדפסות לייזר צורכות 1500W להדפסה במהירות של 55-45 דפים לדקה. ל- WorkForce Enterprise צריכת אנרגיה נמוכה של 320W – 180W והיא מדפיסה עד 100 עמודים לדקה.
 9. מבוסס על הפקה ועיבוד של חומרי גלם וייצור חומרים מתכלים. כפי שנבדק באמצעות המתודולוגיה של Epson: 1. החישוב הוא רק פליטת CO2 בתור העמסה סביבתית על התחממות גלובלית. 2. תוצאת החישוב מבוססת על הצהרה עצמית. (לא התקבל אימות של צד שלישי). 3. אנחנו משתמשים במקדם CO2 ‫(ק"ג- CO2 /יחידה) שפורסם במסד הנתונים 'LCA Pro' של JEMAI.