דמיין את האפשרויות

באמצעות סדרת SureLab D של Epson, האפשרויות להרחבת העסק הן רבות ומגוונות.

צור קשר

תן ללקוחות שלך יותר

סדרת SureLab D מורכבת משני דגמים בסיסיים ומציעה מגוון שילובים עבור צורכי הפקה שונים. ההגדרה המודולרית תומכת בכל צורך החל מהפקה שולחנית בקנה מידה קטן (קיוסק ברחבי החנות) ועד להפקה בקנה מידה גדול באמצעות מדפסת minilab. בין אם מדובר בשירות עצמי או בעבודה מאחורי הדלפק, תוכל ליישם את הפתרונות העונים על הצרכים.

המדפסות מסדרת SureLab D יכולות לשמש כיחידות עצמאיות או כחלק מצי הדפסה עוצמתי, שמשמש כיחידה אחת ומציע הדפסה איכותית בעלות תפעול נמוכה. סדרת SureLab D יכולה לתמוך במגוון גדול של סוגי מדיה ברוחבים, במשטחים ובפורמטים שונים. באמצעות מבחר רחב כל-כך של מוצרי הדפסה יצירתיים בעלי ערך מוסף, תוכל לתת ללקוחות מענה ומבחר רחב יותר מאי-פעם.

כיצד להשתמש ב-SureLab

מוצרים ופתרונות

SURELAB SL-D800

דגם SureLab SL-D800 ממשיך את ההצלחה של קודמו, SL-D700. הוא קומפקטי (זהה בגודלו ל-SL-D700), עמיד ובנוי להדפסת פוטו מסחרית מהירה, גמישה ואיכותית. המדפסת מתוכננת להחזיק מעמד ולהתאים בצורה חלקה לסביבת עבודה הודות למגש הדפסה קשיח ויציב ותכנון משופר של הציר. בנוסף, זמני ההשבתה צומצמו באופן משמעותי הודות לשני השלבים האינטואיטיביים שנדרשים להחלפת הגליל.

מדפסת מסחרית להפקת תמונות

היא פותחה לצורך הדפסה של תמונות באיכות גבוהה על גבי מבחר רחב של מדיה וגם להדפסת כרטיסי ברכה, עבודות אמנות ומוצרי הדפסה נוספים.

מידע נוסף

הדפסה גמישה ואיכותית

SL-D800 עם מנהלי התקנים

כולל מנהל התקן עבור Mac ו-PC להדפסה כמעט מכל יישום. איכות ההדפסה מוגדרת להדפסת פוטו ו-SL-D800 הוא בחירה מצוינת לכל מי שמחפש דגם שמתאים להצבה על שולחן עבודה, לניידות ולהדפסה במהירויות גבוהות. ניתן גם להשתמש בו כחלק ממערכת מודולרית.

תכונות עיקריות: SL-D800

הדפסת תמונות באיכות גבוהה

בהמשך להצלחה של Epson עם הדפסת תמונות בדגמי minilab מסחריים, SL-D800 מציע איכות הדפסה מעולה ועקביות צבע. הוא תוכנן לעסקים שמדפיסים תמונות לפי דרישה וזקוקים לדגם חסכוני ועמיד. SL-D800 משתלב בצורה מושלמת גם עם קודמו, SL-D700, הודות לדמיון באיכות ההדפסה, בטיפול בנייר ובגודל.

גמישות יוצאת דופן

ניתן להדפיס בו תמונות, סטים של תמונות, כרטיסי ברכה, הזמנות, עלונים וחומרים לקידום מכירות על מגוון רחב של מדיה ופורמטים, כולל נייר Glossy, ‏Lustre ומט. טווח ההדפסות הנתמך נע בין 50 ל-1000 מ"מ, על מדיה ברוחב של 89 מ"מ, 102 מ"מ, 127 מ"מ, 152 מ"מ, 203 מ"מ ו-210 מ"מ.

תמיכה בטווח רחב של סוגי מדיה

ניתן להדפיס במגוון רחב של מדיה ופורמטים, כולל נייר Glossy, ‏Lustre ומט.

דיו UltraChrome D6r-S

המדפסת, בשילוב עם דיו מסוג UltraChrome D6r-S שפותח במיוחד, מפיקה תמונות מעולות עם צבעים מלאי חיים, צבעי שחור עמוקים, קווי מתאר חדים ומעברי צבעים חלקים. היא גם מספקת רמת ברק אחידה ומרשימה.

אמינות

להב חיתוך עמיד, מרווחים ארוכים בין טיפולים, החלפת גליל מדיה בתהליך משופר של שני שלבים ותוכנית תחזוקה קלה לשימוש.

SURELAB SL-D3000 DR ו-SR

מדפסת שהיא מעבדת צילום דיגיטלית

דגם SL-D3000 תוכנן להדפסת פוטו באיכות גבוהה וידידותיות לסביבה, עם גמישות רבה בהדפסה ושישה צבעים, ומהווה drylab דיגיטלית וקומפקטית שמאפשרת הפקה של מגוון רחב של מוצרי הדפסת פוטו. נעשה בו שימוש בטכנולוגיית ראש ההדפסה MicroPiezo המוכחת של Epson, ביחד עם הדיו המקורי ו-look-up tables ‏(LUT) של Epson, כדי לספק שחזור מדויק של צבעים ורזולוציה מקסימלית של 1440x1440dpi.

הדפסות נאמנות למקור

ערכת הדיו שישה צבעים UltraChrome D6 לפוטו של Epson מעניקה מבחר צבעים רחב העולה על זו של מכונות פיתוח התמונות הישנות (silver halide), ומספקת הדפסות מלאות חיים ונאמנות למקור עם צפיפות מעולה של צבע שחור. היא גם מספקת רמת ברק אחידה ומרשימה.

פירוש הדבר שההדפסות יופקו תמיד באיכות גבוהה, תוך צמצום ההשפעה על הסביבה, זאת בזכות צריכת אנרגיה נמוכה יותר והעובדה כי אין צורך להיפטר מכימיקלים שמשמשים לגימור תמונות, בהשוואה למדפסות wetlab.

מגוון סוגי חומרים ומדיה

SL-D3000 מאפשר למשתמשים להפיק מגוון חומרים ברוחב 4 עד 12 אינץ', ולהדפיס תמונות, כרטיסי ברכה, הזמנות, עלונים וחומרים לקידום מכירות, על נייר ייעודי מסוג Glossy, ‏Lustre ומט. הדגם עם שני הגלילים מאפשר טעינה בו-זמנית של שני סוגי מדיה שונים ו/או גלילים ברוחב שונה כדי לקבל רב-גוניות ופרודוקטיביות משופרות.

תכונות עיקריות

הדפסות באיכות גבוהה

טכנולוגיית Micro Piezo, רזולוציה גבוהה של 1440x1440dpi, ערכת דיו UltraChrome D6 ייעודית, מגוון צבעים רחב, צבעים מדויקים, הדפסות נאמנות למקור המחזיקות מעמד זמן רב.

רב-תכליתיות

הדפסה על מדיה מסוג Glossy, ‏Lustre ומט, הדפסה ברוחב של עד 12 אינץ', דגם עם שני גלילים שמאפשר טעינה של שני סוגי מדיה שונים או שני גלילים ברוחב שונה.

העלות בעלות כוללת (TCO) נמוכה והשפעה מצומצמת על הסביבה

יעילות בצריכת אנרגיה; ללא התחממות חומרים כימיים או דיו, לא נדרשים אספקת מים או מסנן אוויר, לא נדרשים אחסון ופינוי של חומרים כימיים.

‏קלות בשימוש

עלות תחזוקה נמוכה, ללא התחממות או הכנה של חומרים כימיים, ממיין A4 אופציונלי, תוכנת OrderController אופציונלית לניהול הזמנות שמבוססת על פעולות פשוטות ומוגדרות מראש, כולל תיקון תמונה.

מהזמנה להדפסה בחמישה שלבים פשוטים

שלב ראשון: בחירת תמונות

שלב שני: ‏בחירה בהגדרה קבועה מראש

שלב שלישי: בחירת מספר העותקים

שלב רביעי: בדיקה והתאמה

שלב חמישי: אימות אופציונלי

מתוכננת לאופטימיזציה של הפקת תמונות

היא מספרת מבחר הגדרות קבועות מראש שמונעות טעויות אנוש בתקופות של עומס ודורשות מעט שלבים לביצוע.

OrderController של SureLab יכולה ליצור תהליך עבודה של הדפסה שמארגן את ההזמנות ומציע יותר מ-300 הגדרות קבועות מראש, שנותנות מענה להיצע מגוון של מוצרים.

המפרטים עבור OrderController LE של SureLab שונים

OrderController של SureLab כוללת הגדרות קבועות מראש מרובות שעונות על דרישות שונות של לקוחות ומציעות מספר אפשרויות לתעדוף הזמנות.

פונקציות לעריכת תמונות, כולל גודל, חיתוך, חדות, בהירות, רזולוציה, צבע, הסרת עיניים אדומות ועוד.

SureLab OrderController LE היא תוכנה להפקת תמונות של Epson שמשלימה את הדגמים SureLab SL-D700 ו-SureLab SL-D800 לשיפור הפרודוקטיביות והופכת אותם ל-microlab.

מאפיינים עיקריים

תמיכה במערכות הדפסה שונות

OrderController של SureLab מטפלת בעבודות עבור SL-D3000DR/SR, ‏SL-D800 ו-SL-D700 (עם עד ארבע מדפסות) ועבור מדפסות פוטו מקצועיות אחרות בפורמט רחב של Epson.

גמישות

הזנה גמישה מקיוסקים מתאפשרת דרך תיקיות מנוטרות (DPOF), גלישה ישירה וסורקים עם יכולת TWAIN.

הפקה קלה ופשוטה

מאפשר הפקה מהירה וקלה של סטים של תמונות דרך הגדרות קבועות מראש, לרבות תכונות מתקדמות לתיקון תמונות.

טיפול מקצועי בעבודות

התאם את ההגדרות הנוכחיות במהלך האימות כדי לטפל בעבודות מקצועיות. תמיכה באורכי הדפסה שונים בהזמנה אחת. מגוון של אפשרויות Backprint.

קלות בשימוש

תמיכה בהתאם לרמות שונות של ניסיון המשתמש. הצגת הודעות אזהרה לגבי בעיות של רזולוציה נמוכה, חיתוך וגבולות.

שיטות עבודה מומלצות

מקרי לקוחות לדוגמה

מידע נוסף על המדיה והדיו שלנו

מידע נוסף

צור קשר

למידע נוסף על הפתרונות של Epson, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם * הם שדות חובה.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.