פתרונות לעיצוב טכני

הפק והצג תוכניות, שרטוטים, עיצובים, מפות ומצגות מדויקים במיוחד, בשחור- לבן או בצבע מלא.

הורד את הפרוספקט הורד את הפרוספקט צפייה בסרטון

יכולות מרובות

כמעצב טכני, עליך לספק תמונות מדויקות בפורמט גדול ולהבטיח את חדות הקווים הדקים, הטקסט והגוונים בהפקת שילוט איכותי וצבעוני.

המצגות הטכניות שלך חייבות להראות כל פרט: טקסט חד, קווים עדינים, צבעי שחור עמוקים, גוונים חלקים וצבע מעולה. המדפסות המהירות והקלות לשימוש והמקרנים הבהירים שלנו מספקים את כל הנדרש לך כדי לוודא ביטחון ויעילות.

מאפיינים עיקריים

תאימות תוכנה

שלב עם תוכנות CAD ו- GIS מובילות לקבלת יעילות, בקרה וגמישות מקסימליות.

גמישות

הפק באמצעות מדפסת אחת שרטוט קווי בשחור-לבן או שילוט בצבע מלא בגודל של עד A0 (וגם יותר).

פרטים חדים כתער

הדפס בדייקנות קווים בעובי משתנה וטקסט, לקבלת בהירות מקסימלית בתוכניות חיוניות.

יצירת רושם

השאר רושם מתמשך באמצעות מצגות בהירות וצבעים מלאי חיים, אפילו באור יום.

צבע באיכות גבוהה

תוכניות ומצגות מתעוררות לחיים עם גוונים עדינים, מעברים אחידים וצבע מלא חיים.

פרודוקטיביות גבוהה

כאשר המהירות חיונית, עמוד בלוחות הזמנים פעם אחר פעם עם הדפסה במהירות גבוהה.

עלות תפעול נמוכה

באמצעות המחיר הסביר של הפתרונות שלנו, שליטה בעלויות ההדפסה שלך לא תעלה לך הון.

התאמה מושלמת לצרכים שלכם

בוא לגלות את הדור החדש

נא להכיר – הדור החדש של מדפסות Epson בפורמט רחב

כל מה שניתן לצפות ממוצרי Epson – איכות, חדשנות וביצועים גבוהים – בעיצוב קומפקטי וצר המתאים גם לחללי עבודה קטנים. עלות הבעלות הכוללת הנמוכה אידיאלית לבעלי עסקים שעוברים מהדפסה חיצונית בפורמט רחב לשירותים פנים-ארגוניים. קישוריות Wi-Fi לרשת מאפשרת להדפיס כמעט מכל מקום באמצעות מכשיר נייד ואפליקציות תואמות.

דגמי SureColor SC-T3100 ו-SureColor SC-T3400 החדשים מאופיינים במבנה בעל שטח הרצפה הקטן ביותר מכל מדפסות הפורמט הרחב שלנו ובכך מתאימים גם לחללי עבודה קטנים. המשתמש נהנה מבקרים אינטואיטיביים ביותר לשימוש ובאפשרות להחלפת דיו בקלות.

תופתע בכל פעם מחדש מהתוצאות המתקבלות מהדפסה מהירה בפורמט רחב בטכנולוגיית הזרקת דיו, במהירות החל ב-22 שניות להדפסת עמוד בגודל A1, תוך שמירה על איכות עקבית הודות לשימוש בדיו UltraChrome XD2.

SureColor SC-T3100, SC-T3100N, SC-T5100, SC-T5100N

מדפסות שולחניות ברמת-בסיס בעלות שטח הרצפה הקטן ביותר שלנו להדפסה בפורמט רחב, המיועדות לחללי העבודה החסכוניים ביותר. קבל הדפסות מפורטות בפורמט רחב ובאיכות מקצועית על בסיס יומי. מיכלי הדיו שלנו זמינים במבחר רחב של גדלים, ומאפשרים לשלוט בהוצאות התקורה ובפרודוקטיביות: 50 מ"מ או 80 מ"ל בשחור, 26 מ"ל או 50 מ"ל בצבע.

מידע נוסף צפייה בסרטון

SureColor SC-T3400, SC-T3400N, SC-T5400

מדפסות עומדות ברמת-בסיס להדפסה בפורמט רחב הדורשות שטח מינימלי והגדרה פשוטה. ממשק משתמש אינטואיטיבי ונגיש. הפקה עקבית של תדפיסים מרהיבים ללא אובדן צבע או פרטים. שיפור הפרודוקטיביות באמצעות מיכלי דיו במבחר גדלים: 110 מ"ל ו-350 מ"ל בשחור ובצבע.

מידע נוסף
מדפסות לכל סביבת עבודה

מדפסת בפורמט רחב לכל סביבת עבודה

סדרת המדפסות SureColor SC-T יפיחו חיים ביצירותיך. באפשרותן לייצר פוסטרים, כרזות פרסום, יצירות אמנות לקיר, העתקי שמש ושילוט פנימי או חיצוני (לטווח קצר). הודות למבחר התצורות הרחב, אין ספק שתמצא דגם המתאים לצרכיך. לבחירתך – מגוון מדפסות להדפסה ברוחב ‎24‏, ‎36 ו-‎44 אינץ' עם אפשרות לגליל מדיה אחד או שניים, רב-תכליתיות (הדפסה, סריקה וצילום) ותמיכה ב-Adobe PostScript 3. כל הדגמים מצוידים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המאפשרות להשלים בקלות עבודות מורכבות.

  • ראש הדפסה PrecisionCore TFP
  • תצורות גליל מדיה סטנדרטי או כפול
  • רב תכליתיות: הדפסה, צילום וסריקה
  • דיו UltraChrome XD להדפסות עמידות בפני מריחות ומים)
  • מיכלי דיו במבחר גדלים – 110 מ"ל, 350 מ"ל ו-700 מ"ל
  • אופציה לתמיכה ב-Adobe PostScript 3
  • כל הדגמים כוללים גם זיכרון RAM בנפח 1GB לעיבוד תמונה מהיר

SureColor SC-T3210

מדפסת 24 אינץ' 4-צבעים בפורמט רחב מהירה ומדויקת. מתחברת באופן אינטואיטיבי למבחר רחב של תוכניות גרפיקה, CAD ו-GIS, לכן מושלמת עבור סביבות ייצור תובעניות. זמינה בתצורה סטנדרטית (גליל מדיה אחד) בלבד.

מידע נוסף

SureColor SC-T5200, SC-T5200D

מדפסת 36 אינץ' 4-צבעים בפורמט רחב. רזולוציה ואיכות תמונה עילאיות. מדפסת מאוד קלה לשימוש הן עבור מעצבים מנוסים והן עבור מעצבים מתחילים. המדפסת יכולה להסתנכרן ישירות עם מבחר רחב של תוכניות CAD ותוכניות עיצוב מובילות, לכן היא מושלמת למשרדי עיצוב ורסטיליים ומולטי-דיסציפלינריים. זמינה בתצורה סטנדרטית או בתצורה של גליל מדיה כפול.

מידע נוסף

SureColor SC-T5200 MFP, SC-T5200D MFP

מדפסת 36 אינץ' 4-צבעים בפורמט רחב בעלת מסך משולב לביצוע סריקות, צילומים ושיתופים. תדפיסים חדים ומדויקים בעלויות חסכוניות. זמינה בתצורה סטנדרטית או בתצורה של גליל מדיה כפול.

מידע נוסף

SureColor SC-T7200, SC-T7200D

מדפסת 44 אינץ' מהירה, 4-צבעים בפורמט רחב המשלבת ביצועים איכותיים ותמורה נאה להשקעה. מספקת פרודוקטיביות וגמישות מקסימליות, ומושלמת לשימוש עם תוכניות CAD, רפרוגרפיות וחינוך ולהדפסת פוסטרים לנקודות מכירה. מאפשרת דיוק לצד מהירות וזמינה בתצורה סטנדרטית או בתצורה של גליל מדיה כפול.

מידע נוסף

SureColor SC-T7200 MFP, SC-T7200D MFP

מדפסת 44 אינץ' מהירה 4-צבעים בפורמט רחב בעלת מסך משולב לביצוע סריקות, צילומים ושיתופים. צלם מסמך בגודל A1 בתוך 39 שניות בלבד, והפק תדפיס בגודל A1 בתוך 28 שניות בלבד. סריקה של מסמכים ותצלומים ברזולוציה אופטית של 600dpi, לקבלת עותקים ברורים הן בצבע והן בשחור-לבן. זמינה בתצורה סטנדרטית או בתצורה של גליל מדיה כפול.

מידע נוסף

סריקות והדפסות מהירות ואיכותיות לתחום הבנייה

הדגם SureColor SC-T5400M פותח כדי להפוך את החיים של אנשי מקצוע. זוהי מדפסת רב-תכליתית שתוכננה לדייקנות

מידע נוסף

מדפסת שולחנית להדפסות טכניות

מדפסת שולחנית ברוחב 24 אינץ' עם ביצועים חסכוניים ואמינים להפקת פוסטרים שמיועדים לנקודות מכירה (POS) של עסקים קטנים ולשימושים במגזר החינוך.

מידע נוסף

מדפסת בפורמט רחב לעסק שלך

עלויות תפעול נמוכות ומהירויות הדפסה גבוהות על מגוון רחב של אמצעי מדיה יבטיחו שההשקעה תשתלם, ובגדול, בייחוד אם בעבר נהגתם להשתמש בשירותים חיצוניים להדפסה בפורמט רחב. תוכלו להדפיס מסמכים גדולים יותר מבלי להתפשר על האיכות, ועם הדגמים המחוברים לרשת, להדפיס היישר ממכשיר נייד.

המדפסות בפורמט הרחב של Epson מציעות עלות תפעול נמוכה (TCO) והדפסה במהירות גבוהה על מגוון רחב של אמצעי מדיה. תוכל להדפיס מסמכים גדולים יותר מבלי להתפשר על האיכות. ועם הדגמים המחוברים לרשת, להדפיס היישר ממכשיר נייד.

אדריכלים

הצגה של עיצובי CAD ברמת פירוט מרשימה

אפשר ללקוחותיך ולעמיתיך לגלות את העושר והעומק הגלומים בעיצובים, בעיבודי התמונה ובגרפים שלך, באמצעות תצוגות צבעוניות מרהיבות המאופיינות ברמת פירוט מרשימה ותמונות חדות. המדפסות בפורמט רחב מסדרת SureColor SC-T עומדות בדרישות של הדפסות, טבלאות ותוכניות CAD, כמו גם של הצעות ומסמכים עסקיים הדרושים ללקוחות ועבור ההיבטים המשפטיים של הפרויקטים.

סוכנויות פרסום

לבלוט לעומת המתחרים

משוך את תשומת הלב של לקוחותיך באמצעות מודעות פרסומת מרהיבות ומלאות-חיים שתפיק במהירות ובקלות. תוכל להדפיס כל מה שתרצה - החל מפוסטרים הכוללים תצלומים גדולים באיכות גבוהה וכלה בכרזות פרסום. מדפסת בפורמט רחב תשפר את יעילות השיווק שלך ותאפשר לך לנהל בקלות את תהליך היצירה.

מהנדסים

הדפס ברמת פירוט מדהימה ובמהירות

הודות לעלויות התפעול הנמוכות (TCO) ולמהירות ההדפסה הגבוהה, המדפסות בפורמט רחב מסדרת SureColor SC-T מושלמות עבור מהנדסים. תוכל להפיק שרטוטים, עיבודים, סכמות, תרשימים, תוכניות ותכנים נוספים בקנה מידה גדול וברמות פירוט ודיוק גבוהות, בכל עת תרצה. ראשי הדפסה בעלי תוחלת חיים ארוכה והחלפת מיכלי דיו בתדירות נמוכה מאפשרים לשלוט באיכות ההדפסות ולחסוך זמן וכסף.

עסקים קטנים

יצירתיות חסרת גבולות

מפוסטרים ועד כרזות פרסום, ממצגות ועד עיצובים גרפיים – הדפסה פנים ארגונית בפורמט רחב מקדמת את המותג שלך ומשפרת את תדמיתך בשוק שהתחרות בו הולכת וגוברת.

חינוך

להפיח רוח חיים בכיתת הלימוד

לעתים קרובות בתי ספר ומוסדות להשכלה גבוהה נדרשים להשתמש בטכנולוגיות החדישות ביותר כדי לעורר השראה בבני הדור הצעיר. הפק חומרים מודפסים מרהיבים לכיתת הלימוד ומוצרים לקידום אירועים בבית הספר, והכול באופן עצמאי, ללא מיקור חוץ.

בתי דפוס וחנויות צילום

להרשים הודות לאיכות מרהיבה

המדפסות מסדרת SureColor SC-T משתלבות בתהליכי העבודה הקיימים באופן טבעי, הודות לאפליקציית ההדפסה הקלה שלנו הפועלת עם מודול Adobe PostScript 3‎ האופציונלי (בדגמים המתקדמים יותר), ותומכות בפורמטים מסוג PDF‏, JPEG ו-TIFF. תוכל גם להדפיס מקובצי CAD וממבחר רחב של אפליקציות לעיבוד תמונה וחבילות תוכנה גרפיות.

מתווכי נדל"ן

בדל את עצמך בשוק תחרותי

מדפסת בפורמט רחב מאפשרת לך להדפיס מודעות פרסום, שלטי פרסום, כרזות לתלייה על פיגומים, שרטוטים, מדבקות לחלונות ומפות קיר – כל מה שדרוש לקידום העסק שלך ולהשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיך – באופן עצמאי וללא מיקור חוץ.

עסקי בנייה

שליטה בעלויות ושיפור הגמישות

הרשם את לקוחותיך ושותפיך באמצעות מסמכים ותוכניות בפורמט רחב הכוללים תמונות ברמה עילאית של בהירות, איכות ופירוט. צור במהירות ובדייקנות שלטי הכוונה למבנים, כיסויים למבנים ולפיגומים וכרזות רשת גדולות – באופן חסכוני, עצמאי וללא מיקור חוץ. מדפסת בפורמט רחב מאפשרת להעביר לנייר שרטוטי CAD או תוכניות אחרות בקלי קלות.

מקרי לקוחות לדוגמה

מגוון המוצרים

צור קשר

למידע נוסף על הפתרונות של Epson, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.
השוואה
סגור

השוואת מוצרים

מבין 3 שנבחרו

הסר מההשוואה