הדפסים מדהימים על נייר כותנה עם מרקם

סקירה

סקירה

איכות Archival

נייר הכותנה המעודן מסוג Fine Art מגיע ממפעלי נייר מפורסמים, נוצר בעזרת חומרי גלם איכותיים, וכתוצאה מכך מתקבל נייר עם מאפייני Archival מעולים. צבעו הלבן הטבעי של נייר זה, שאינו מכיל חומר הבהרה אופטי, מתאים במיוחד לשימור ברמה מוזיאונית.

צבעים ופרטים יוצאי דופן

היופי של ההדפסות שלך ישתקף מתוך הנייר בצבעים מלאי חיים ובהירים כשישולבו עם סוגי דיו UltraChrome המתקדמים שלנו בעת שימוש בנייר Fine Art פירמיום זה. לנייר Fine Art שלנו יש טכנולוגיית ציפוי המבטיחה שניתן לשחזר את מגוון הצבעים הרחב ביותר שאפשר כאשר הוא משמש יחד עם הדיו שלנו שמיועד לעבודה יחד עם הנייר.

הפתרון המושלם

כצד ניתן להשיג את התוצאות הטובות ביותר במינימום טרחה? על-ידי בחירה במוצרים שפותחו כדי לעבוד יחד בצורה אמינה. כדי להעניק לך שלוות נפש מוחלטת, הניירות, הדיו, המדפסות, ראשי ההדפסה והתוכנה שלנו נבדקים ולהתאמה ולעבודה משותפת.

הגדרה מהירה וחלקה

סוגי הנייר שלנו כלולים בדרייברים של מדפסות Epson Surecolor SC-P, כך שכל ההגדרות זמינות עבורך ומוכנות לשימוש לקבלת הדפסה נטולת מטרדים.

גימור המתאים לצרכים שלך

עבור כל פרוייקט שנדרש, מגוון ניירות Fine Art שלנו כולל גימור המתאים עבור Smooth Bright, ‏Smooth Natural, ‏Textured Bright וכן Textured Natural‏.

מוצרים אחרים בסדרה

הורדת פרטים נוספים