גיימינג בבית

באמצעות המקרנים הביתיים של Epson תוכל לשנות את השגרה היומיומית שלך ולהפוך את ביתך לזירת אירועים לכל אקשן הגיימינג. בין אם אתה משחק באינטרנט או מאתגר בני משפחה וחברים במשחק מזדמן, שדרג את זה עם חוויית המסך הגדול

גיימינג בבית

Epson ו- SEGA משלבות כוחות לקראת ההשקה של Sonic Frontiers™

Epson יצרה שותפות עם SEGA כדי לחגוג את ההשקה של Sonic Frontiers™, משחק פלטפורמת האזור הפתוח החדש שלה שבו מככב Sonic The Hedgehog.

צאו למסע בעולם שבו האקשן, ההרפתקאות והמסתורין מתקדמים במהירות על-פני חמישה איי Starfall, והבידור שהופך למושלם במקרנים של Epson.

4K PRO-UHD1?

4K PRO-UHD1 של Epson אינו רק מפרט לרזולוציה. הוא מקיף את כל הגורמים שמשפיעים על ביצועי התמונה, כולל בהירות צבעים ובהירות הצבע הלבן, ניגודיות, HDR10, עיבוד צבעים וכן את היכולת לקבל, לעבד ולהקרין תוכן 4K. כתוצאה מכך, התמונות נאמנות יותר למקור והרזולוציה עולה על זו של רזולוציית Full HD.

הגיימינג בהיר יותר ומלא חיים

בהירות צבע לבן כשלעצמה אינה יכולה להציג את הצבעים האמיתיים שאתה רואה בחיי היומיום. ובדיוק בגלל זה, טכנולוגיית 3LCD הנמצאת במקרני Epson מספקת תפוקת אור לבן וצבעוני (CLO) גבוהה במידה שווה‬. מדוע להתפשר על מסך עמום, דהוי וחסר חיים? בוא לחוות תמונות מלאות חיים ונאמנות למקור עם מקרני Epson.

גודל המסך דווקא כן קובע

באמצעות המקרנים הביתיים של Epson תוכל לשנות את השגרה היומיומית שלך ולהפוך את ביתך לזירת אירועים לכל אקשן הגיימינג. בין אם אתה משחק באינטרנט או מאתגר בני משפחה וחברים במשחק מזדמן, שדרג את זה עם חוויית המסך הגדול. תשומת הלב של כולם תתעורר עם תצוגה מרשימה בגודל של עד 300 אינץ', ותוכל להפגיש בביתך משפחה וחברים כדי לחוות יחד רגעים בלתי נשכחים.

כוונן את התמונה ללא קושי

אנחנו לא מאמינים שמקרן צריך להיות יותר מורכב לשימוש מאשר טלוויזיה. לכן מקרנים אלה הם מהירי התקנה וניתן להקרין איתם באופן מיידי כמעט על כל משטח. תיקון עיוות טרפז מאפשר הגדרה פשוטה וקלה, ועם טכנולוגיית מקור אור העמידה לאורך זמן תוכל ליהנות משנים רבות של בידור.

ניגודיות צבע שחור עמוקה ועשירה

יחס ניגודיות גבוה של עד 2,500,000:1 מאפשר איכות תמונה אופטימלית, עם פרטי צללים מוגדרים היטב וצבעי שחור עמוקים.

שדרגו לחוויית הגיימינג האולטימטיבית

יחידות ראשיות תואמות

גיימר מזדמן

גיימינג באיכות 4K PRO-UHD

גימינג באיכות 4K/120fps

1 טכנולוגיית שיפור ל- 4K מסיטה כל פיקסל אלכסונית כדי להכפיל רזולוציית Full HD. במצב תלת-ממד הרזולוציה היא Full HD.

2 נא לבדוק את המפרט. אין תקן סטנדרטי למדידה של השהיית קלט, וערך זה מבוסס על השיטה שהוגדרה על ידי Epson. חשוב לציין שכל יצרן מודד את השהיית הקלט באופן עצמאי בהתאם לשיטות שלו, ולכן מומלץ להשתמש בנתון זה להשוואה. השהיית הקלט של המקרן משתנה בהתאם לכניסת האות, לתנאי ההגדרה ועוד.

3 EH-LS11000W/EH-LS12000B בלבד

SEGA©. כל הזכויות שמורות. SEGA רשומה במשרד הפטנטים וסימני המסחר של ארה"ב. SEGA, הלוגו של SEGA ו-SONIC FRONTIERS הם סימנים מסחריים רשומים או סימנים מסחריים של SEGA CORPORATION או של החברות המסונפות לה. כל שאר הסימנים המסחריים, סמלי הלוגו וזכויות היוצרים הם רכוש בעליהם בהתאמה.