תפקידה של Epson בחברה

חברה

הקדמה

אנו מחויבים ליצירת עסק בטוח, חוקי ובר-קיימא, וחשוב מכך, המתרחב עד לספקים שלנו ברחבי העולם.

באמצעות פעולותינו, אנו מקווים לתרום לבניית חברה שמחה, בריאה ומגוונת, שהלקוחות, העובדים והמשקיעים שלנו יכולים להרגיש גאים להיות חלק ממנה.

שרשרת אספקה

אנו משתמשים בסטנדרטים הוגנים ובנהלים הולמים לבחירת ספקים. כדי להבטיח זאת, על העובדים והספקים לציית למדיניות הרכש הבסיסית שלנו.

על הספק להשלים ולעמוד בדרישות הערכה המתייחסת לבעיות סביבתיות, שיטות עבודה, שאלות בנושא זכויות אדם, שיטות עסקיות הוגנות ועוד. דבר זה מתבצע לפני שעסק כלשהו מתחיל לעבוד מול ספק חדש.

העובדים

ב-Epson אנו יודעים עד כמה חשוב לעובדים שלנו ליהנות מחיי העבודה שלהם ולכן אנו מבטיחים כי העבודה עבורנו היא מספקת ומתגמלת כאחד.

אנו מאמינים כי יסודותיה של חברה משגשגת מבוססים על תוכן, מגוון, וכוח עבודה בטוח ומצויד היטב. לפיכך, אנו מקדמים גיוון, בריאות ובטיחות במקום העבודה, בנוסף לתמיכה יזומה בעובדינו ובשותפינו לערוץ באמצעות הדרכה.

אחריות חברתית

בכל רחבי העולם, Epson ועובדיה עוסקים בפעילות חיובית כדי להביא לשינוי חיובי בקהילה.

Epson בריטניה: עזרה לצעירים להגשים את חלומותיהם

כדי לסייע בהכנת התלמידים לשוק העבודה, עובדי Epson בבריטניה ערכו ראיונות דמה עם תלמידים מבית הספר לונגדין בהמל המפסטד, אנגליה. כל תלמיד היה צריך להגיש קורות חיים, מועמדות דמה ותוכנית פעולה לקראת הראיונות שלו. עובדי Epson נתנו משוב וכתבו דוחות הערכה שיעזרו להם לשפר את כישוריהם.

Epson גרמניה: UNICEF משתמשת בטכנולוגיה של Epson כדי להדפיס את "תמונת השנה"

UNICEF גרמניה השתמשה בטכנולוגיות של Epson כדי להדפיס יותר מ-1,500 תמונות באיכות גבוהה עבור פרס "תמונת השנה" של UNICEF לשנת 2017. Epson הדפיסה ותרמה את התמונות גם עבור חבר השופטים וגם עבור התערוכה. התמונות הציגו את תנאי החיים של ילדים ברחבי העולם, כאשר חלקן מתארות את מצוקתם וייאושם ואחרות מדגישות את אושרם וחלומותיהם.

Epson Ibérica: שירות קהילתי לילדים נזקקים

כל אנשי הצוות ב-Epson Ibérica (משרדי Epson בברצלונה, מדריד וליסבון) לקחו יום אחד מעבודתם הרגילה כדי לשפץ את מרכז המגורים לפעילות חינוכית Llar Les Vinyes ב-Cerdanyola del Vallès, המשמש כמרכז קהילתי לילדים באזור. עובדי Epson צבעו את הקירות, תיקנו את מראה הנוף, ותרמו והתקינו מדפסות ומקרנים של Epson ברחבי הבניין כדי לתמוך במרכז.

Epson צרפת: קידום עובדים בע��י מוגבלויות

Epson צרפת משתפת פעולה עם איגוד APF "המשותקים של צרפת" (Association des Paralysés de France), שהוא ארגון המקדם תעסוקה של אנשים בעלי מוגבלויות. APF שלחה עובדים בעלי מוגבלויות ל-Epson בכל שנה מאז 2006, כדי שיוכלו לצבור ניסיון תעסוקתי יקר ערך; ארבעה מהם גויסו על-ידי Epson כעובדים במשרה מלאה.

Epson איטליה: שתילת עצים כדי לשחזר את המגוון הביולוגי ולהגן עליו

Epson איטליה שיתפה פעולה עם ReteClima ועם Parco Nord Milano במשלחת של שתילת עצים. 220 עובדים לקחו יום מעבודתם כדי לשתול 350 שתילים ועצים חדשים ברחבי הפארק.

Epson גרמניה: עזרה לילדים להבין את חשיבות המחזור

מאז שנת 2008, Epson גרמניה משתפת פעולה עם Deutsche Umwelt-Aktion, המספקת חינוך סביבתי לילדי בית הספר היסודי והתיכון במירבוש (Meerbusch). בפברואר 2017, העבירו Epson ו-Deutsche Umwelt-Aktion שיעור על המושג של "משהו חדש ממשהו ישן", והראו לילדים כיצד למוסס עיתונים ישנים ולמחזר אותם לכרטיסים עבור חבריהם.

ניתן לקבל מידע נוסף על אחריות חברתית תאגידית