מקרני לייזר – התחליף האולטימטיבי לטלוויזיה

בואו להתנסות בבידור ביתי חדשני ואיכותי עם מקרני Epson, ותוכלו להגדיר מחדש את חוויית הצפייה שלכם מעבר למגבלות של טלוויזיה רגילה.

EPIQVISION

מקרני לייזר לעומת מכשירי טלוויזיה: העתיד של הבידור הביתי

EpiqVision Ultra

פתחו את הדלת להזדמנויות גדולות ומרתקות יותר לבידור ביתי, ללא טלוויזיה התלויה באופן קבוע על הקיר. הטלוויזיות להקרנת הלייזר 4K PRO-UHD‏¹ של Epson מגיעות עם עיצוב מלוטש, ™Android TV ותכונות שמע מבית YAMAHA. תוכלו ליהנות מהקרנת תמונה בגודל של עד 150 אינץ' עם מיקום ה-EpiqVision Ultra סמוך לקיר, לקבלת סביבה אולטימטיבית של קולנוע ביתי.

EpiqVision Mini

סדרת EpiqVision Mini היא קומפקטית וקלת משקל, וקלה להעברה מחדר לחדר. מקרני הלייזר TV הקומפקטיים הם בעלי עיצוב מלוטש ויכולים להקרין באופן מיידי ועל כל משטח כמעט. מקרן ה-EF-12 מגיע עם Android TV ורמקולים עם שמע מבית YAMAHA, ואילו דגם EF-11 יכול להציג תוכן מטלפון, מהתקן להזרמת תוכן, ממחשב נייד, מקונסולת משחקים ועוד באמצעות Miracast מובנה.

הקפיצו את רמת הבידור שלכם עם

 • הקרנה ממרחק אולטרה קצר במיוחד

  למיקום קרוב לקיר
 • ™Android TV

  לסטרימינג, שיקוף מסך ובקרות חכמות

 • מערכת שמע של YAMAHA

  לחוויה קולית/חזותית מלאה ונהדרת.
  ללא צורך ברמקולים חיצוניים

 • 4K PRO-UHD‏1

  לתמונות 4K חדות וצלולות

 • מקור אור לייזר

  למקור אור אמין ועמיד לאורך זמן ולאיכות תמונה גבוהה

 • טכנולוגיית 3LCD

  יוצרת חוויה ייחודית עם תמונות בהירות ומלאות צבע להפליא באמצעות תפוקה זהה של אור לבן וצבעוני

שימוש ידידותי שמפתיע לטובה

התקנת המקרנים שלנו מתבצעת בלי בעיות – פשוט חברו לחשמל, הדליקו, התחברו והפעילו.

בזכות אפליקציית Epson Setting Assistant, תהליך ההגדרה קל יותר מתמיד

באמצעות אפליקציית Epson Setting Assistant שלנו, תוכלו ליישר את התמונה באופן אוטומטי בלחיצת כפתור בלבד. הורידו את האפליקציה באמצעות קוד ה-QR שמוצג על מסך המקרן.הפכו את חוויית הבידור שלכם לפשוטה יותר בעזרת Android TV™‎. גלו יותר מ-400,000 סרטים ותוכניות במקום אחד. בקשו מ-Google לשלוט במקרן שלכם באמצעות פקודות קוליות. שקפו בקלות את התמונות, הסרטונים והמוזיקה שלכם ממכשירים שונים למקרן באמצעות Chromecast built-in™‎.

תוכלו לגרום למקרן שלכם לעשות יותר באמצעות הקול

השתמשו בקולכם כדי לחפש תוכניות, לשלוט במכשירים ועוד – פשוט שאלו את Google.

Google, ‏YouTube, ‏Android TV, ‏Chromecast built-in וסימנים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC.

‏Amazon, ‏Prime Video וכל סימני הלוגו הקשורים הם סימנים מסחריים של .Amazon.com, Inc או של החברות המסונפות לה. נדרש מנוי ל-Amazon Prime. חלות הגבלות.

חוויית שמע מדהימה

המקרן מצויד במערכת רמקולים של 2.1 ערוצים. טכנולוגיית ™FR-Port, טכנולוגיית DSP ו-™AudioEngine הייחודיות של YAMAHA מספקות צליל סוחף. חוויית שמע דינמית, גם ללא רמקולים חיצוניים.

שדרגו לחוויית הגיימינג האולטימטיבית

בואו ליצור שינוי בשגרה היומיומית של��ם והפכו את ביתכם לזירת אקשן של גיימינג באמצעות מגוון המוצרים של EpiqVision. בין אם אתם משחקים באינטרנט או מזמינים משפחה וחברים למשחק מזדמן – עם קצב השהיה של פחות מ-20ms² לא תפספסו אפילו שנייה של אקשן על המסך הגדול.

בואו ליהנות מהרבה יותר מסתם סרטים

הפכו את הלמידה למהנה יותר, התעמלו כשאתם שקועים במה שתבחרו לראות על המסך הגדול, או פשוט השתמשו במקרן שלכם כדי לעצב וליצור חלל מיוחד עם התמונות שלכם.

סיבות נוספות לרכישה

הכירו את המוצרים

EpiqVision Ultra

EpiqVision Mini

1 טכנולוגיית שיפור ל-4K מסיטה כל פיקסל אלכסונית כדי להכפיל את רזולוציית Full HD.

2 אין תקן סטנדרטי למדידה של השהיית קלט, וערך זה מבוסס על השיטה שהוגדרה על ידי Epson. חשוב לציין שכל יצרן מודד את השהיית הקלט באופן עצמאי בהתאם לשיטות שלו, ולכן מומלץ להשתמש בנתון זה להשוואה. השהיית הקלט של המקרן משתנה בהתאם לכניסת האות, לתנאי ההגדרה ועוד.

3 מ-2001 עד 2022, 500 לומן ומעלה, לא כולל טלוויזיות ללא מסך, לפי Futuresource Consulting –‏ Quarterly Projector Market Insights‏ (דוח תובנות רבעוני בנושא שוק המקרנים) ‏– Worldwide Analyzer לרבעון הרביעי של 2022.