הדפסה באבטחה גבוהה עם פרודוקטיביות מוגברת

SureColor SC-T7700D
סדרת 6‎-Colour T

המדפסת SureColor SC-T7700D היא מדפסת משולבת באופן מלא ברוחב 44 אינץ' עם תפוקה גבוהה, תכונות חכמות והפעלה קלה.

בזכות העיצוב הוורסטילי שלה והמארז הקומפקטי, אפשר למקם את המדפסת SC-T7700D בקלות ברוב סביבות העבודה. הטיפול במסמכים חסויים מבוצע בצורה מאובטחת בזכות יכולות IT ותכונות אבטחה משופרות. מהירויות הדפסה גבוהות ופרודוקטיביו�� משופרת בגליל כפול.

SureColor SC-T7700D

44 אינץ'

המדפסת SureColor SC-T7700D היא מדפסת משולבת באופן מלא ברוחב 44 אינץ', המציעה הדפסה פרודוקטיבית, תכונות חכמות והפעלה קלה.

תכונות עיקריות

למדפסת איכות תמונה משופרת והדפסת ההערות משודרגת בזכות דיו אדום מיוחד

המדפסת SC-TC7700D נתמכת על ידי Adobe Postscript 3 כסטנדרט, יוצרת תמונות באיכות הגבוהה ביותר והדפסה מפורטת באמצעות ראש ההדפסה PrecisionCore MicroTFP בגודל 2.64 אינץ', טכנולוגיית גודל טיפה משתנה וטכנולוגיית אימות לחרירים. הדיו הפיגמנטי UltraChrome XD3 כולל שישה צבעים עם צבע אדום חדש שיעיל ליצירת ציורי CAD ושמחליף את גווני האדום כדי להתאימם לצבע האדום המדויק בלוגו התאגידי.

מעקב מרחוק אחר סטטוס ההדפסה בזמן אמת

באמצעות פלטפורמת Cloud Solution PORT של Epson תוכלו לנטר מרחוק ציוד בכל האתרים או מדפסות מרובות באתר אחד, בכל זמן ובכל מקום. Production Monitor הוא אחד היישומים בפלטפורמת Cloud Support PORT של Epson, עם גרפיקה ברורה וקלה להבנה המאפשרת לראות במבט מהיר את הביצועים של כל מדפסת בצי המדפסות שלכם. אפשר להשתמש בנתונים המפורטים כדי לנתח בקלות את הפרודוקטיביות ולקבל עדכונים יומיים לגבי הביצועים מכל מקום. אפשרויות למעקב אחר התחזוקה ולפתרון בעיות לשירותים מרחוק משפרות את הפרודוקטיביות ואת היעילות.

מעוניינים במידע נוסף?

באפשרותכם לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר