הצבע עושה את כל ההבדל

הקרנה בהירה יותר ומלאת חיים הודות לתפוקת אור צבעוני (CLO) של Epson.

צפייה בוידאו
תפוקת אור צבעוני

99% אומרים שלמקרני Epson יש את הצבעים החיים ביותר1

אף חברה לא מוכרת יותר מקרנים מ-Epson. למה? כיוון שהמקרנים שלנו מעוררים את התוכן לחיים הודות לתמונות בהירות, מלאות חיים וברורות גם בחדרים המוארים בבהירות.

לכל המקרנים של Epson יש תפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה (CLO). כלומר, הם מספקים צבעים בהירים ומלאי חיים. הם אפילו בהירים עד פי שלוש בהשוואה למקרני DLP בעלי שבב יחיד של מתחרים1.

תיהנה מצבעים בהירים ומלאי חיים מבלי שתצטרך לשלם הון. תפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה של מקרני Epson מאפשרת לתוכן להיראות תמיד נהדר - ללא צורך לשלם הון על מקרנים עם ערכי לומן גבוהים במיוחד. למעשה, כדי לסייע לך בחיסכון נוסף, המקרנים שלנו יכולים להעניק עד כדי 15 שנות בידור הודות לחיי המנורה של 10,000 במצב חיסכון2.

גבוה CLO

נמוך CLO

מדוע CLO חשוב?

כאשר בהירות הצבעים נמוכה יותר, הצבעים עלולים להיראות עמומים ודהויים. ובמילים פשוטות - צבעים עמומים עשויים לגרום לכל התמונה להיראות חסרת חיים. בנוסף, ייתכן שהיה קשה לראות את הפרטים וייתכן שהתמונה לא תענה לציפיות ולא תעורר עניין או תשומת לב. ייתכן שזו לא תהיה בעיה בחדר מגורים חשוך, אולם זו תהיה בעיה של ממש בכיתות במהלך שיעור או במשרד במהלך מצגת עסקית חשובה, במיוחד אם אתה נמצא בחדר מואר יחסית. למרבה המזל מקריני 3LCD של Epson מציגים תמונות בהירות גם ללא סגירת הווילונות.

תוצאות ההשוואה

במבחן השוואתי, 99% מהאנשים בחרו ב- Epson כמי שמספקת את הצבעים מלאי החיים ביותר בהשוואה עם דגמים מתחרים1. מתוך 10 אנשים אמרו כי ל- Epson יש את איכות התמונה הגבוהה ביותר ושהם בוחרים לצפות בסרטים האהובים עליהם עם מקרן Epson3.

אנשים אמרו דברים כמו, "את הסרט האהוב עלי אני רוצה לראות עם מקרן זה. הבהירות חשובה לי מאוד, וכאן זה נראה טוב יותר מאשר בטלוויזיה", וגם "מקרן זה ללא ספק הוא הטוב ביותר - האיכות שלו פנטסטית".

“הבהירות חשובה לי מאוד, וכאן זה נראה טוב יותר מאשר בטלוויזיה...”

%83 בוחרים את Epson3

A Epson B BenQ C Viewsonic D Acer E Optoma

למה להתחשב ב- CLO?

בהירות כשלעצמה אינה יכולה להציג את הצבעים האמיתיים שאתה רואה בחיי היומיום. על בסיס פילוסופיה זו, טכנולוגיית 3LCD של Epson משלבת בהירות וצבע אמיתי כדי ליצור תמונות מלאות חיים ונאמנות למקור. כדי להשיג יתרונות אלה, אנו מוודאים שהאור הצבעוני שהמקרנים שלנו מפיקים בהיר במידה שווה לאור הלבן.

בשעה שיצרנים אחרים מאמינים שביכולתם לשפר את איכות התמונה על-ידי הגדלת הבהירות של המקרנים באמצעות תפוקת האור הלבן, Epson מוודאת שלמקרנים שלה יש תפוקה זהה של אור לבן ואור צבעוני (CLO). בהירות גבוהה של ערכי לומן כשלעצמה אינה משתווה לתמונות בהירות ונאמנות למקור, ו- CLO נמוך יחסית יכול לגרום לתמונות להיראות עמומות ודהויות. עם זאת, כאשר ערכי הלומנים של בהירות הצבע תואמת לבהירות האור הלבן, תקבל צבעים מלאי חיים ואמיתיים שממש מעוררים את התוכן לחיים.

חפש את המוצר שלך

בידור ביתי

עסקים

חינוך

1 בהירות הצבעים (תפוקת אור צבעוני) במצב הבהיר ביותר, נמדדה על-ידי מעבדת צד שלישי על-פי IDMS 15.4. בהירות הצבעים תשתנה בהתאם לאופן השימוש. ‏‫מקרני 3LCD הנמכרים ביותר של Epson לעומת מקרני DLP עם שבב יחיד נמכרים ביותר בהתבסס נתוני מכירות של NPD לתקופה מאי 2017 עד אפריל 2018.

2 תוחלת חיי מנורה ומסנן של 10,000 שעות במצב חיסכון. בהתבסס על אורך סרט אופייני של 105 דקות כאשר המקרן נמצא במצב חיסכון.

3 באוגוסט2015 ביצעה Epson השוואה עיוורת בין המקרן שלה מדגם EH-TW5200 עם טכנולוגיית 3LCD, לעומת מקרני מתחרים בעלי שבב יחיד: BenQ TH681+, Optoma HD26; Acer H6510BD וכן Viewsonic PJD7822HDL. למקרני המתחרים יש רזולוציה זהה לזו של מקרן Epson ‏(רזולוציית 1080p של 1920x1080), אותה רמה של לומנים נקובים כמו למקרן Epson או יותר, ויחס ניגודיות מינימלי של 10,000:1.

כל מקרן הוכנס לתיבת עץ פשוטה כדי להסתיר את זהותו. כבלים ומכשירי שלט רחוק הסתרו, ולא הוזכרו מותגים או שמות דגמי המקרנים. Epson השתמשה בשירותים של חברה בלתי תלויה כדי לערוך סקר בין 206 אנשים. הוצגו להם 4 תמונות סטטיות מתוך מצגת, כאשר כל המקרנים מוגדרים למצב ברירת המחדל של בהירות הצבע, שנקבע על-ידי בדיקה עם מד לוקסים (מידת הארה). הצופים נשאלו שאלות לרבות "אם עליך לבחור היום אחד מבין המקרנים, איזה מהם תבחר כדי לרכוש?". לצופים ניתנה האפשרות לבחור את המקרן המועדף או "אף אחד מ��מקרנים". %83 בחרו את Epson.