הגדלת הפרודוקטיביות במשרד באמצעות פתרון קל לביצוע של העתקה, סריקה, שיתוף וזרימת עבודה של מסמכים הממיר מסמכי נייר לפורמטים הניתנים לעריכה. תוכנת eCopy ShareScan מוסיפה ערך ממשי למוצרי Epson שלך על-ידי ביטול צווארי בקבוק העולים כסף ומבזבזים זמן.

KOFAX ECOPY™ SHARESCAN™

שיפור זרימת העבודה בעזרת Kofax eCopy ShareScan

חברות עושות עסקים בדרכים שונות - כלומר שיש להן צרכים ייחודיים. ארכיטקטורת הפלטפורמה המודולרית שניתנת להרחבה של eCopy ShareScan מעניקה לך את החופש לבנות את הפתרון הנכון לחברה שלך. ניתן לבחור רכיבים לפי תפריט או לבחור מתוך אוסף של פתרונות הכלולים בחבילה - ואת כולם אפשר לשלב ולנהל במערכת אחת.

לכידה, שיתוף ועריכה של מסמכים בכל מקום

הגדלת הפרודוקטיביות במשרד באמצעות פתרון קל לביצוע של העתקה, סריקה, שיתוף וזרימת עבודה של מסמכים הממיר מסמכי נייר למגוון פורמטים דיגיטליים. תוכנת eCopy ShareScan מוסיפה ערך ממשי למוצרי Epson שלך, וחוסכת לעסק שלך זמן וכסף.

המרת מסמכי נייר לפורמטים הניתנים לעריכה

סריקה ישירה אל Word‏, ‏Excel ו- ‏PowerPoint של Microsoft, חיסכון בזמן יקר של העובדים המוקדש להקלדה חוזרת של נתונים באמצעות אינדוקס מטא-נתונים של מסמכים, ומתן יכולת לחפש בקלות קבצים סרוקים. תוכנת eCopy ShareScan תומכת גם בסריקת PDF/A. זהו פורמט בסטנדרט התעשייה המשמש לאירכוב ארוך טווח של מסמכים אלקטרוניים.

סריקה קלה ומאובטחת

שיפור אבטחת המסמכים על-ידי שילוב עם מערכת ניהול ההדפסה של החברה, דוגמת Equitrac, המבטיחה שרק למשתמשים מורשים יש גישה לפונקציות של eCopy ShareScan במדפסות רב תכליתיות, וזאת באמצעות הפעלת גישה מאובטחת. תוכנת eCopy ShareScan משפרת את האבטחה בעזרת מעקבי ביקורת אחרי מסמכים, הרשאות למסמכים, הצפנה, עיבוד אוטומטי ותכונות אחרות.

פתרונות הניתנים להתאמה אישית לעסק שלך

‏‫ארכיטקטורת הפלטפורמה המודולרית שניתנת להרחבה מאפשרת לך להתאים אישית ולבנות את הפתרון הנכון שעונה לצרכים העסקיים הספציפיים שלך. תוכנת eCopy ShareScan מאפשרת לבחור רכיבים פרטניים כדי לבנות מערכת אחת או לבחור מתוך אוסף של פתרונות הכלולים בחבילה כדי לפתח את העסק.

מרכוז זרימת העבודה במשרד

שיפור זרימות העבודה של לכידת מסמכים באמצעות שירות פיקוח על דוא"ל ותיקיות כדי לנטר תיקיות רשת וכתובות דוא"ל. יכולת זו מאפשרת להרחיב את תוכנת eCopy ShareScan כך שתלכוד זרימת עבודה של מסמכים, תמונות וקבצים אלקטרוניים מכל מקור למעשה.

היתרונות המתרחבים של Epson

כל הסורקים העסקיים ודגמי המכשירים הרב תכליתיים של Epson נהנים מהערך המוסף של תוכנת Kofax eCopy ShareScan.

מכשירים עם Epson Open Platform ‏(EOP) מאפשרים להעניק יתרונות עתידיים לעסק. שיתוף קל של מסמכים יחד עם עלויות תפעול נמוכות יותר, צמצום התערבות המשתמש וההשפעה על הסביבה ואמינות גבוהה יותר. eCopy Sharescan מוטמעת כאפליקציה בכל מכשירי EOP. עם זאת, דגמי WorkForce Enterprise מפיקים את המרב מתוכנת eCopy הודות למסך הגדול שלהם, מהירות סריקה גבוהה ומזין מסמכים אוטומטי ל- 150 דפים.

כאשר Kofax מוטמעת במכשירים עם Epson Open Platform, אפשר ליהנות מ:

כיצד לקבל את Kofax eCopy ShareScan

לקבלת פרטים נוספים על eCopy, נא ליצור קשר עם נציג Epson שלך.

דגמים תואמים

Epson Open Platform ‏(EOP) הופכת את המדפסות הרב תכליתיות (MFPs) והמהפכניות שלנו לגמישות ולבעלות יכולת התאמה אישית מלאה, ומאפשרת להתאים אותן כדי לענות לדרישות ספציפיות ומשתנות של הלקוח, ככל שמערכות IT ארגוניות והיעדים העסקיים מתפתחים.

תוכנת Equitrac Office/Express תואמת למגוון מכשירי Open Platform, לרבות WorkForce Enterprise. לקבלת פרטים נוספים, נא ליצור קשר עם נציג המכירות המקומי שלך.

אפליקציה מוטמעת אחת לקבלת הטוב משני העולמות

לקוח מאוחד מאפשר למשתמשים גישה חלקה ופשוטה לזרימות עבודות ההדפסה והלכידה שלהם שמתקבלת על-ידי Equitrac Office/Express, וללכוד זרימות עבודה שמסופקות על-ידי eCopy ShareScan, והכל מתוך מסך יחיד.

הצוות יכול לעבור בין זרימות הדפסה ולכידה - כאשר הכל מתבצע דרך אותה הפעלה במכשיר. התוצאה היא חוויית משתמש מועשרת, המסייעת לשיפור הפרודוקטיביות.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר